0
clear
  • Егми Нараквица Рачен Диспензер За Носење Диспензерот За Дезинфекција На Раце Пумпи За Дезинфекција
  • -20%
  • -20%
Егми Нараквица Рачен Диспензер За Носење Диспензерот За Дезинфекција На Раце Пумпи За Дезинфекција

Егми Нараквица Рачен Диспензер За Носење Диспензерот За Дезинфекција На Раце Пумпи За Дезинфекција

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристика : Материјал : Силиконски ТПУ (Термопластичен Полиуретан)Флексибилен, издржлив и мазен На допир Инструкции За чистење : Измијте со сапун, топла вода и полнење : Возрасни Унисекс - Една Големина Одговара На Алажи 7 И Нагоре - Користете Со Надзор На Возрасни Држи до 10 мл течност отворот за полнење од 8 мм е доволно широк за да се приспособат на повеќето изливи на производи што се перат, се носат и доаѓаат со две капачиња, Едната За ЛАБАВИ ТЕЧНОСТИ, А Другата За Течни Гелови.Држи до 6мл течности и лесно се полни.Наполнете ја вашата течност по избор и притиснете на логото на нараквицата за да се ослободите од слободното време.Овој идеален за оние кои патуваат, работат во здравствена заштита, услужни индустрии и речиси секој друг.Прави совршен подарок за себе и за најблиските.КАКО-ДА СЕ КОРИСТИ СТЕГАЊЕ ЧЕКОР 1 : Пополнете Ги Производите Едноставно подигнете го капачето за полнење и вметнете средство за дезинфекција на рацете, лосион или производ по ваш избор во капачето за полнење на лентата. Цврсто затворете го капачето кога е полно.ЧЕКОР 2 : ИЗДАДЕТЕ Течност За издавање, стискајте го врвот до саканата количина.СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : 6 x Рачен Диспензер 6 X шише со клун (Течност не е вклучена) Добар изглед и Удобност Водоотпорен Нелизгачки Домашен Материјал За Складирање. Корисни алатки За домаќинство Забавен дизајн и лесни материјали. Нека просторот дома биде целосно искористен Безбедни Материјали Погодни за дома, стилски и симпатични. Висококвалитетен И економичен Поминете Го Вашиот Одмор Со Најдобриот Партнер на Вашето Дете. Лесен За употреба Поминете Го Вашиот Одмор Со Вас Погоден за мажи и жени,бидете убаво момче и кул џир.

Главните својства

Избор на купувачот

Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурн

Воени внуци Дедо Ми Е Ветеран Бебешкото Боди има црвено бело и сино американско знаме патка за момче или

Помогнете во ширењето на свеста за зачувување во овие, Спаси Ја Земјата Мала Маица со цвеќиња Мало детем

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

Еден Нов Резервен Ремен За Серво Управување Што Одговара На Моделите Оливер 1550( Лп), 1555 (Лп), 1650 (Дизел), 1655

Пол : Женски.должина : NOPlatform Висина : 1cm / 0.5 СМ / 10" НОГА ШИРОК : Т9, 510СМ / 3.Пол : Жени Горен Материјал : Ве Молим

Женски Есенски Метал Копче Еднобоен Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Облечен Женски Дукс

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 60см / 23,62" Половината : 60см / 23,62" Врвови Должина : 38см / 14,

Завршница обложена со прав за долготраен стил Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т6061, секо

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

Ом Јакна Женска Лесна Јакна Женски Јакни Лесна Џемпер Јакна Женски Патент Руно Женски Руно Јакна Дебела

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита Боја : Сло�

Елегантни Карирани Слаби Разнобојни Плус Големина ПАНТАЛОНИ 3xl (18) Ограничени Количини, Ексклузивно за !

Чувајте го вашиот електричен шпорет чист со овие Тави Дизајнирани да се вклопат под горилникот на елект

Please wait...