0
clear
  • Колтон Метал Контра Столче со Брест Дрво Седиште, Црна
  • -20%
  • -20%
Колтон Метал Контра Столче со Брест Дрво Седиште, Црна

Колтон Метал Контра Столче со Брест Дрво Седиште, Црна

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Металната Столица На Дхп Колтон Со Седиште Од Дрво Од Брест Е последниот допир што и е потребен на вашата кујна за да ја направи срцето на вашиот дом. Совршено е совршен додаток за разговори доцна во ноќта преку када од вашиот омилен сладолед или подготовка на храна за вашата месечна средба со пријатели од колеџ. Ајде да одвоиме момент за да ја решиме долгогодишната дебата. Што е подобро? Традиционален гвакамоле или седумслоен натопи? Ќе те оставам да спиеш на тоа, ова е важна одлука. За споредба, купувањето на овие столови за вашиот дом не е поумно. Колтон е изграден со силна метална рамка и цврсто седиште од дрво од брест, што го прави идеално парче за комплетирање на вашиот домашен бар или кујнски шалтер што ќе трае низ годините на создавање спомени. Достапно во повеќе метални бои, нема да зажалите што додадовте една или неколку Столици За Метал Дхп Колтон Во вашата количка во моментов! Што е уште подобро, можете да се спарите со соодветните столчиња за јадење (продадени одделно). Сега зарем тоа не е цреша на врвот на тортата? Модерна метална столица со изглед на фарма и се чувствува совршено за вашиот домашен бар или кујнски шалтер. Високиот потпирач за грб и удобниот потпирач за нозе го прават совршен стол за удобно појадување или пиење додека подготвувате обилен оброк. Изграден со силна метална рамка и цврсто седиште од дрво од темно брест што нема да се ниша и тресе. Достапно во повеќе метални бои. Бродови во една лесна за ракување кутија. Не е потребно собрание. 1 година ограничена гаранција. Димензии на производот : 16.5"L x 18.5"W x 35.5" H. димензии на Седиштето : 14"L x 14" W. ограничување На Тежината : 250 фунти. Нето тежина : 13,5 килограми. Димензии на испорака : 19 "L x 17"W x 37" H. Бруто тежина : 20 фунти.

Главните својства

Избор на купувачот

Број На Производителот : Mr179581 Поддржете го вашиот спортски тим за време на играта! Возрасни спортски пер

ГОРИВО D750 БЛОК 17 X9 5 X127 1 ET 125.2 CB МАТ ЦРНА СО ЦРНА ПРСТЕН ТРКАЛО Гориво D750 БЛОК 17 X9 5 X127 1 ET 125.2 CB МАТ ЦРНА СО ЦР�

Маиците За Бебиња хадсон се одлични секојдневни врвови за вашите малечки Одликувајќи се со забавни отп�

Оригинална опрема линиите на сопирачките се многу склони кон ' рѓа Овој комплет за ХИДРАУЛИЧНА линија Н�

Уживајте во 7 стапки Точка бор Целосна Претходно осветлена Елка со својот класичен дизајн На Новогодишн

Ажурирајте ја вашата бања со чист изглед на Керамички мијалник Од Серијата КРАУС Елаво Разновидниот ди�

Додадете треперливи детали во вашата облека со овој прекрасен прстен Овој атрактивен прстен прикажува

Мог Суспензија Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието P / N : CK620678 Количина Продадени : Продадени По

По долго време на море и многу денови грабежи, може да биде тешко да изгледате најдобро, нели? Облечете Ј�

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Немојте да бидете измамени од неговата симпатична големина, Професионална Шминка НА НИКС Крајна Уредув

Со својот привлечен принт, Оваа Машка Машка Дигитална Пикселна Кошула За Голф Е модерен и функционален �

Формално до секојдневно, стилско до рустикално, секое парче што го изработуваме е дизајнирано да го дол�

Ап издувни гасови катализатор изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка

Сантос ЈУНИОР Од Визари терф фудбалските чевли Се одлични за девојчиња и момчиња Со големини од 8с Мало �

Уживајте во симплистичката убавина на овој лесен бенд од бело злато од 10 карати Прикажувајќи впечатлив

Ли Прецизност Куршум Големина Умре Комплет .314 Стандард 7 / 8 "х 14" Теми 90044 р р Ли .314 Комплет За Големина На �

Please wait...