0
clear
  • Налепници Плочка Водоотпорен САМОЛЕПЛИВИ Налепници Декор Ѕид Ѕид Налепница
  • -20%
  • -20%
Налепници Плочка Водоотпорен САМОЛЕПЛИВИ Налепници Декор Ѕид Ѕид Налепница

Налепници Плочка Водоотпорен САМОЛЕПЛИВИ Налепници Декор Ѕид Ѕид Налепница

DEN 639.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

12 ПАРЧИЊА Налепници ЗА Кристални Плочки САМИ ВОДООТПОРНИ Самолепливи Ѕидни Налепници Декор Карактеристики : 100% Сосема нова И висококвалитетна Количина : 12 парчиња дизајн, Многу популарен. Големина : 20х10см Материјал : Јп Најдобар Подарок За Вашиот Љубовник или Вашите Семејства!Нема да пожолтат со текот на времето-за разлика од другите брендови на пазарот, нашите плочки нема да пожолтат со текот на времето.Површина на покривање : големината на плочката за лепенка е околу 35 см х 35 см. Мал и удобен, лесен за употреба, може да го покрие секој агол. Пакување од 12 листови-кутија од 12 висококвалитетни налепници за гел-кристални плочки, со вкупна површина од околу 1 квадратен метар (што може целосно да го пополни секој агол)лесно е да го направите тоа сами-држете се до плочките за прскање во кујната или бањата, самолепливи, стабилна адхезија, може да бидат добро зашиени и инсталирани според големината, може да се свиткаат до аголот, без фугирање, без лепак, Без неред, нема специјални алатки, нема искуство.Висококвалитетни налепници за пилинг и лепење плочки : плочките за лупење и лепење се направени од еколошки материјали, отпорни на топлина и отпорни на влага и лесни за бришење за отстранување на дамки. Погоден за мазни и чисти површини. Може да биде објавен на ѕидот. Ако не може да се залепи, користете лепак за да помогнете. Пакетот Вклучува : 12 ПАРЧИЊА Налепница за Плочки (1 сет) мебел. двор мебел. прибор за домаќинство.

Главните својства

Избор на купувачот

Никнувањето на јогата се одликува со забавно, удобно атлетско носење со живописни бои и разиграни дезен

Стандардна Турнеја Цела Сезона Nexen N 'Priz ah5 има четири широки надолжни жлебови кои ги подобруваат перфор�

Крај Бонбони Бои Мини Биро Во собата : овој пакет содржи 1 степлер, 1 главен отстранувач, 1 острилка за мол�

Иновера преработените касети со мастило нудат висококвалитетна, ниска цена алтернатива на касетите со

Овие шест модели го одразуваат педесетгодишното искуство На Вик Како Соло Тимпанист со Симфонискиот Ор

Допрена Од Природата нуди мека органска памучна облека за најнежниот допир на чувствителната и нежна б�

Барате летен чевел кој ќе ве одржува ладни и удобни и ќе остане вклучен за време на активностите? Нашите

Нашата Традиционална колекција нуди временски почитуван дизајн кој носи чувство на удобност и стил во �

Марамчињата за Дезинфекција на лизол може да се користат како пригоден начин за чистење и дезинфекција

Прославете го есента и традиционалниот мексикански празник ден на мртвите со трајни и апсорбирани мреж

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметнос�

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум појавување на коверти...

Врховната мекост пристигнува во форма на овој асортиман на килими во бушава област Достапна во две неут

Префрлете ја вашата облека со леснотија Безжичен градник без прерамки со мазна поддршка и сигурно вкло�

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Враќање На ЏедајЦрвениот Преглед Илустрација Ѕид Постер �

Please wait...