0
clear
  • Девалт 4 Јаглерод Стрингер Мушка Жица Тркало
  • -20%
  • -20%
Девалт 4 Јаглерод Стрингер Мушка Жица Тркало

Девалт 4 Јаглерод Стрингер Мушка Жица Тркало

DEN 191.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додадете професионална завршница на вашиот следен проект Со овој висококвалитетен De Walt 4" Јаглерод Стрингер Мушка Жица Тркало. Овој исклучително тежок производ може да биде прикачен на вашата постоечка аголна мелница за да испорача непосредни резултати на вашиот проект. Одлично за отстранување на тврдоглавото натрупување како ' рѓа и боја, или за секоја општа тешка работа што може да ја бара вашиот дом. Ова 4 "х 5/8" -11 арбор користи .020 јаглероден челик со високо специфицирани жичани оценки за да дава предвидливи и конзистентни резултати секој пат. Скинете ја вашата следна тешка задача Со Ова Тркало Од Жица Од Монистра Од Јаглерод Од 4 Инчи De Walt. Може да биде во склопот во прилог на вашиот постоечки мал агол мелница. Обезбедува професионална квалитетна завршница на вашиот домашен САМ проект. Одлично за отстранување на тврдоглавото натрупување како што се ' рѓа, боја или наслаги на калциум. Карактеристики повеќе оценки на жица за да ви овозможат да нападнете разновиден сет на проблеми. Одлична идеја за подарок за рачниот човек во вашиот дом.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : 5,9 см / 2,3 инчен дијаметаркласификација : Магнет, Копче, Додатоцикарактеристика : дизајн поддр

Фалсификуваниот Џони Зглоб на рокјок за фабрикатори и градители на системи за суспензија нуди 30 степен�

Надеж Колаж 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (36 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канц�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Баба ми Ме Сака Маица За Мали деца, со слатко маче и цвеќиња Прави симпатичен подарок за туш за бебиња за

Патриот Рамки создаде Фино квалитетна Класична Црна Рамка со 22к Сребрен Медалјон за Вашиот Чесен Серти�

Куќа Фенвеј 25х32 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов Ви Поса

Една Нова Резервна Замена 12v Запечатена Зрак Сијалица која одговара на неколку Модели во следните Бренд

Џејмс Тисо претставува прекрасно 15х16 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов "Ефрамит

Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење : Одговара на големината на стилот : Секојдневен, ве Молим

Достапна е опрема за други машини Прелистајте ги нашите комплети за тркала и гуми за Utв и Атв.Кога ќе ку�

Големина : 11 Должина На Влошка : 10,5 см / 4,13" Препорачана возраст : 04 Месеци САД : 3,5 Велика БРИТАНИЈА : 2,5 ЕУ : 1

Карактеристики : 1 Изработен е од висококвалитетен материјал и издржлив 2 Свинче банка со голем капацит�

ПРИЛИКИ : Нашите кошули се совршени за секојдневни прилики, како што се одмори на плажа, забави, излети, а

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови ПајакДевојкаПајакДевојка #68 Ѕидниот Постер е дизајниран со

табелата со генерички големини не е нашата големина Ако пакетот е изгубен, ние ќе ви испратиме нов пакет

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Надворешна Употреба 2 Отпорен На Вода 3 Редење 4 Собрани 5 Тежина Капацитет (фунти) : 220...

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Канзас Силуета Мандала Женски Плус Големина Маица, совршен роденденски подарок за оние родени и израсн�

Повод : Маици За Девојки одлични за секојдневно носење, училиште, излегување, спорт, забава, работа,вокац

Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да б�

Материјал : Полиестер 2 За женска долна облека, постојат опции како машки шорцеви, беспрекорна долна обл�

Оваа прекрасно дизајнирана налепница го прикажува Знамето На Гордоста На Виножитото со фиренца со пома

Функција : 1 Шрапнелот во форма на лак и лак е дизајниран со доволно еластичност и лесно може да се притис

Изработени од висококвалитетна ткаенина.Само Знамето, Без Бандера.Се одликува со ракав на врвот за вмет

Голи ЕкоНапред Rpet Deli Контејнер lidspremium капаци се Тип На Контејнер за храна : Извршување; Материјал(И) : Пол

Денот на вљубените нараквица празна плетенка во форма на срце црвено јаже двојка нараквица љубов споју�

Супергардз Најквалитетен Заштитник Против Шпионски Екран За Приватност : АнтиМеур, АнтиГребење, АнтиОт

Машки Костум Јакна 2 Парче Костум Бизнис Свадба Партија Јакна Елек И Панталони Палта Сезона : Пролет, Aut...

Please wait...