0
clear
  • Сет на мебел за внатрешен двор на отворено, сет за мебел за разговори, плетен пресек софа кауч ратан стол табела, сет на софата со центриран софа со сите временски ус
  • -20%
  • -20%
Сет на мебел за внатрешен двор на отворено, сет за мебел за разговори, плетен пресек софа кауч ратан стол табела, сет на софата со центриран софа со сите временски ус

Сет на мебел за внатрешен двор на отворено, сет за мебел за разговори, плетен пресек софа кауч ратан стол табела, сет на софата

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име на типот на спецификации : Сет за мебел за внатрешен двор, сет за разговор за внатрешен двор, плетен тросед со сет на табели, амортизиран пресечен софа, сет на ратан софа. Софа тежина : 22. Chop The The Weent : 17. Уживајте во централната маса за кафе и забавувајте ги гостите со храна и пијалоци со својот отпорен на калерирано стакло. Секој сет компири со отпорна на каленирана стаклена трпеза за да се прикаже декор, држејќи храна и пијалоци и многу повеќе. Вклучени перници : Не. Секое седиште има мека амортизирање на пена со густ двоен зашиен кобалт сина тапацир што е мека за допир.Земете елегантен пристап кога станува збор за обезбедување на вашиот двор или внатрешен двор. Дебелина на перница на седиштата : 1,96 ''. Боја на табелата : Браун. Капацитет за седење : 4. Вклучени парчиња : 1 табела, 1 тросед, 2 столици. Големина / тежина на пакетот - кутија : 41 ”x23” x16 ” / 72,75 lb. Тежини и димензии Софа : 30. Опремени со меки перничиња од пена Ова, сетот за внатрешен двор нуди совршен спој на удобност и шарм, исто така може да се пофали со богата кобалт сина перница тапацир, која е лесна за забележување на чиста и е двојно зашиена за максимална издржливост. Tement The The The The The The The The The The The The The The The the the the the lb : 13. Ратан од градиентно одделение е формулиран да биде доказ за временски услови за да се спречи ненавремено пукање, избледување, гниење и повеќе додавање на целокупната долговечност. Вклучени перници : Да, вклучете 3 перничиња за седишта. Севкупна тежина на производот : 70 lb. Материјал на табелата : Темпречено стакло. Отстранлив капак за перница : Да. Материјал за седиштето/ задниот дел на столот : плетен/ ратан. Индивидуален капацитет на тежина на столот : 220 фунти. Боја на рамката : кафеава. Дизајн : Длабоко седење. Боја на перници : Сина. Табела Топ Боја : Јасна. Комплетен со 4 парчиња, овој сет може да седи вкупно 4 лица, кои доаѓаат со 2 столчиња и loveубовна.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Есенски Метал Копче Еднобоен Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Облечен Женски Дукс

Чувајте Топло : Дебела целосна кадифен поставата, ви даде удобно искуство, нека оваа зима веќе не е ладна

Херој Миризливи Лента 8 Гал ЦИТРУС 40ЦТ Само Кеси За ѓубре од брендот Херој се направени со Ленти за Мирис

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита Боја : Сло�

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мал�

Ахгли Компанија Шарена Надворешна Правоаголна Киселина Зелена Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 и

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 'х 3' Диза

①Материјал Е Направен Од Плетење, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа.62" ракав :

Пол : Женски.должина : NOPlatform Висина : 1cm / 0.5 СМ / 10" НОГА ШИРОК : Т9, 510СМ / 3.Пол : Жени Горен Материјал : Ве Молим

Убава буква црните Ткаени нараквици се за соодветни облеки за танцување на стомакот Сребрената наракви

Чувајте го вашиот електричен шпорет чист со овие Тави Дизајнирани да се вклопат под горилникот на елект

Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен Ве молиме споредете ги големините на деталите с�

Please wait...