0
clear
  • Декориум со сина метална риба
  • -20%
  • -20%
Декориум со сина метална риба

Декориум со сина метална риба

DEN 627.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Декор на wallидот со сини метални метални метални риби е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Максимизирајте го вашиот отворен wallиден простор со ова око привлечно хоризонтален декор на wallидот. Екстравагантен wallиден дисплеј што прави голема разлика за да му дадете на вашиот дом пример освежување. Украсете ја вашата дневна соба или простор за спална соба со овој декор на wallидот на крајбрежната риба што додава навестување на авантура и боја на вашите wallsидови. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Може да се обеси хоризонтално користејќи ги клучните дупки на задниот дел; Ноктите и завртките не се вклучени. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Ова се единечни скулптури со wallидови со сина боја. Крајбрежен стил. Инспирирани од блажена спокојство и привлечноста на морето, каде што смирувачките нијанси и природните текстури донесуваат без напор шарм во домот. Ironелезото му дава на овој wallиден декор цврста и издржлива форма. Различни нијанси на сина боја со бела позадина го истакнуваат овој wallиден декор. Избрани цветни обрасци ја украсуваат секоја скулптура со риби за дизајн инспириран од грчки. Декор на wallидот мери 37.20 L x 2 W x 16 H инчи и тежи 2,10 фунти. Нагласува училиште за риба со цветни медалјски обрасци. Избришете чиста со сува крпа. Изработеното железо е заварено за да ја формира оваа wallидна скулптура и заврши со сложено внимание на деталите. Крајбрежен стил. Декорот за декора на сина метална риба, прави совршен додаток на кој било дом.

Главните својства

Избор на купувачот

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Тема : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уме

Овие удобни хеланки за породилно од облека од 24 суштества имаат еластична лента за половината и мека ко�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Панелот за завеси за врски Deco е совршен избор за вашиот декор на прозорецот Прекрасната шема ќе тече бес

Зачудувачки и карактеристичен, ESTA од Тоскана од Лесна улица е совршен пример за фин италијански дизајн �

Пар на женската балерина на Викторија К со златна тока низ предниот дел нуди комбинација на удобност и с

Вашата девојка во движење ќе го сака лесниот стил на влечење на овие панталони со двојни панталони од Wond

Веднаш проширете ја гардеробата на вашата малечка со оваа облека за девојчиња за девојчиња и облека за �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Возачите на Лим женски модерни манжетни директно Jeanан комбинираат врвна ткаенина и фантастично одгова�

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликов

Сите поздрави Ричард Пети! Покажете ја вашата loveубов кон шампионот на акции, Ричард Пети со оваа прекрас

"Срце " овој лесен џемпер од време и Тру Симпатична додаток на вашата секојдневна гардероба Приближно...

Уметник : ianaулијана Нансубјект : Флоралстајл : Мид век Модерен Производ Тип : Галерија обвиткано платно А

Додадете стилски допир на вашата домашна лента или кујнски бројачи со елама 2 парче дијамантски кожен к�

Тоа е брзо и моќно и ја зголемува ефикасноста на батеријата Овој производ можеби не бил сертифициран пр�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Womenенските затегнати плетени пантолони, го насочија овој оставата, додека ги дефинираат нозете...

Please wait...