0
clear
  • Либман полипропилен рачен црвен размахварен метла со тава во прашина, 1282
  • -20%
  • -20%
Либман полипропилен рачен црвен размахварен метла со тава во прашина, 1282

Либман полипропилен рачен црвен размахварен метла со тава во прашина, 1282

DEN 95.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Црвената моќност со висока моќност на Либман #1282 со тава за прашина е совршена за брзо расчистување. Размахване метла и прашина се направени од тешки обликувани полипропилен. Влакната на црната размахвана метла се направени од рециклирани шишиња со миленичиња и се обележани за да обезбедат одлично дејствување. Широкиот отвор од 10,25-инчи на широката прашина овозможува широко распространетост од 6,75 инчи да биде исклучително корисна во многу области, вклучувајќи ја кујната, бањата, продавницата или гаражата. Тешката црвена полипропиленска прашина има мазен раб што овозможува добар заптивка на подни површини за да им овозможи на корисниците да ги доловат сите остатоци од површината во прашина и шипката за прашина се прилепува на рачката за лесно складирање. Тешка полипропилен обликувана метла и прашина Либман инженерирана со години на тешка употреба. Отворање на тава со широка прашина од 10,25 инчи со ширина од 6,75 инчи со влакна направени од шишиња со рециклирани вода. Одлично за брзи чисти прозорци во кујната, бањата, продавницата, гаражата и многу повеќе. Одлично за комерцијални и станбени намени. Плочата за прашина се прицврстува на рачката за метла за лесно складирање. Мулти-површинските влакна од метла исчистат секоја површина, како што се бетон, тула, дрво, камен и многу повеќе.

Главните својства

Избор на купувачот

Кога деновите се долги и жешки, високата чаша ладен чај е најзадоволувачкото освежување Нашите свежи то

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Подгответе се Да навивате За Оклахома Порано со тоа што овој Носач на Топки ќе биде дел од вашата облека

Ние обичај го правиме секој мурал од керамички плочки едно по едно парче Нашиот персонал посветува голе

В Република Облека се грижи за сите видови на колегиум спортски фанови, од традиционалните моќници на в�

Нов тренд насока на жените паѓаат врвови Тоа е беспрекорно, така што нема повеќе непријатни жици или кук

Џенифер Голдбергер претставува прекрасно 12х12 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов

Добредојдовте во мојата продавница! Печатиме дизајни на облека; маици, дуксери и дуксери Ние работиме с�

*На пумпата ЗА вода 220 V не и треба трансформатор и е директно поврзана со електричната мрежа за домаќинс�

Цврста опрема за лов со допир на женствена, Оваа Женска Камо Изведба На Камо Пуловер Руно Качулка Е изра�

Шарон, Вероник 12х12 Бело Модерно Дрво Врамено Музејско Уметничко Печатење Со НасловЗимски Желби VII.Ова е

Материјал : големина На крпа Од Оксфорд : голем,мал капацитет : 2035 внатрешна структура на торбата : џеб со

Ова е совршен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија Фото Игра Двострана Хартиена Подлога

Крстарење Одред брод сидро Бебе Лигавче Inktastic Крстарење Одред брод сидро Бебе Биб Унисекс Морнарица И Ц�

Уметник : Барбара Потсмева Предмет : Цветен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткан�

Лекарите обично се тука да се лекува, но Во Возрасни Лекар Мртов Костим, ќе биде ништо друго освен страшн

КАМАРО СС 1617 6,2 Л В8 НА / М Борла Издувни Дополнителни Карактеристики Тип На Пригушувач : Директно Одговар

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Bcloud Од Пазарот Joybuy.Опис : со поддршка за префрлу

Хидратантната Магла бонди е моќен витамински тонер за зајакнување на кожата кој ја штити кожата од секо

Возрасните Одржуваат Смиреност И Брзо Пливаат Смешни Љубители На Ајкула Дуксер Екипажот 8.0 мл., 50 / 50 пам�

Тетратката За Љубители на мек и Сирење е совршен Подарок за Секој Љубител на Храна, Љубител На Храна И Бр

Please wait...