0
clear
  • Greenworks Засилувач Кабел Електричен Лист Вентилатор, 2401502
  • -20%
  • -20%
Greenworks Засилувач Кабел Електричен Лист Вентилатор, 2401502

Greenworks Засилувач Кабел Електричен Лист Вентилатор, 2401502

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

9 ЗАСИЛУВАЧ 180 МИЛЈИ НА ЧАС 170 CFM 2-БРЗИНА ВЕНТИЛАТОР Карактеристики На Зелени Работи 9 Засилувач 170 CFM Лист Вентилатор : 9 Засилувач мотор добива работа. Едноставниот дизајн со мала тежина го олеснува користењето и одржувањето. До 180 МИЛЈИ НА ЧАС, овој вентилатор е дизајниран да ја заврши работата ефикасно и брзо. Функцијата за заклучување на безбедносниот кабел спречува исклучување на кабелот (кабелот не е вклучен). Ставка собрана тежина-4,5 килограми. 3-годишна гаранција. Што Е Вклучено : (1) Лист Вентилатор. (1) Прирачник За Сопственикот.

Главните својства

Избор на купувачот

Шарон, Вероник 12х12 Бело Модерно Дрво Врамено Музејско Уметничко Печатење Со НасловЗимски Желби VII.Ова е

Од Колекцијата Софија, трансформирајте го вашиот простор за живеење во егзотична дестинација за патува

Висококвалитетно Стакло Со Заден Капак Со Објектив На Камерата За Samsung Galaxy Z Fold 2 5 G (F916) (Мистична Бронза) (

Венити фер градниците и гаќичките се дизајнирани да одговараат на потребите на секоја жена...

Материјал : големина На крпа Од Оксфорд : голем,мал капацитет : 2035 внатрешна структура на торбата : џеб со

Лансиран од дизајнерската куќа На Бања И Тело Работи во 2007 година Овој цветен зелен мирис има мешавина о

Кал Flap Pro Fit Splashguards Pro Fit Splashguardspro Fit Splashguardspro Fit Splashguards; Се Продава во Парови;КАРАКТЕРИСТИКИ : Фабрички Изгл�

Боја : Светло Сива / Крем Висина на купот : 0,25 инчи Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предиз�

Овој Вентилатор За Прозорци Со Низок Профил На Жарден Домашна Средина комбинира квалитет и напреден ди�

Прифатете го духот на заедништвото оваа празнична сезона со нашите шармантни комплети за појавување, д�

Хидратантната Магла бонди е моќен витамински тонер за зајакнување на кожата кој ја штити кожата од секо

Ако сте тип на личност која сака да носи графичка црна маичка со смешен цитат или духовит коментар, тога�

Шампањ бирање подобрена со прозрачна злато тон раце Златен тон нерѓосувачки челик случај со златен тон

Ханес Женски Целосно Обложен Безжичен ГрадникБестселер! Облогата со полипополнување ја подобрува ваша

цветен макси фустан Фенси фустан за Забава есенски фустани 2023 везен фустан елегантен фустан y2k фустан т�

Дизајн Машки Есенски Зимски Удобни Дуксери Сет За Дневна Облека, Секојдневни Џебови За Дуксери Со Качу�

Кога деновите се долги и жешки, високата чаша ладен чај е најзадоволувачкото освежување Нашите свежи то

Ова е совршен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија Фото Игра Двострана Хартиена Подлога

Мазда Миата е позната како врвен возачки автомобил Тој е дизајниран да биде лесен и пргав, правејќи нагр

Карактеристики : * Изработени Од фурнир од вештачко дрво, дрво и инженерско дрво•Издржана борова заврш�

DIY miniaturas кукла КУЌА 3 D Дрвен Мебел Играчки За Деца Семе Светкарактеристики : 100% висок квалитет и сосема н�

Каролини Богатства Бб5402гф Наместо да Имаат Знаме За Кафе Градина Големина Мала, разнобојна, А Имаат Зна�

Нов тренд насока на жените паѓаат врвови Тоа е беспрекорно, така што нема повеќе непријатни жици или кук

IBM XD10 M930 е оригинален оригинален дел за замена за специфични ПРОЕКТОРИ НА IBM Внатре има Оригинална Ориги�

Пирели П Нула 285 / 40ЗР22 (110Ј) Xloverview Пирели P нула е гума со ултра високи перформанси која е изградена за упо�

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

Една Резервна Замена Одговара На КуќиштетоОдговара На Меѓународниот / Одговара На Собранието На Засил

Хадсон бебе rashguard сет има појавување на rashguard и дното поставени во забавни бои и отпечатоци...

Супер Силна Адхезија : овој телефонски држач за автомобил има високотехнолошка леплива подлога на днот�

Крстарење Одред брод сидро Бебе Лигавче Inktastic Крстарење Одред брод сидро Бебе Биб Унисекс Морнарица И Ц�

Please wait...