0
clear
  • Ноќна Ламба за ноќна Ламба Дома Проекција На Спална Соба НОЌНО Светло УСБ Светло За Далечинско Управување На Полнење, Тип 1
  • -20%
  • -20%
Ноќна Ламба за ноќна Ламба Дома Проекција На Спална Соба НОЌНО Светло УСБ Светло За Далечинско Управување На Полнење, Тип 1

Ноќна Ламба за ноќна Ламба Дома Проекција На Спална Соба НОЌНО Светло УСБ Светло За Далечинско Управување На Полнење, Тип 1

DEN 223.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : оваа светилка за проекција на полнење може да проектира прекрасна шема што може да обезбеди добра атмосфера.УСБ-проекциската ноќна светилка ви овозможува далечинско управување и има функција на тајмер.Светлото за проекција на далечинскиот управувач ви овозможува да ја прилагодите светлосната боја и осветленоста на светлината.Ноќната светилка за проекција има bluetooth звучник кој ви овозможува да пуштате музика за да ве придружува на спиење.Ноќното светло е компактно и мало, погодно за поставување, нема да зазема многу простор.Спецификација : Материјал : ABS + КОМПЈУТЕР.Боја : Зелена, розова.Големина : Прикажи како слика.Моќност : 1w. Напон : € 36 V. капацитет На Батеријата : 1200m Ah.(Вграден)Забелешкиможе да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.Пакет вклучени : 1x проекција светлина.(Вградена батерија)6x Шема лист.1x Далечински управувач.1x Кабел За Полнење.1x упатство За Употреба. Оваа светилка за проекција на полнење се напојува СО USB, погодна за полнење. УСБ-проекциската ноќна светилка е дизајнирана со bluetooth звучник што ја прави да може да пушта музика. Светлото за проекција на далечинскиот управувач има 3 светли бои, жолта, сина, бела и 2 осветленост. Ноќната светилка за проекција доаѓа со 6 листови со шаблони, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби. Ноќното светло е погодно за многу места, како што се дневна соба, спална соба, детска соба и така натаму.

Главните својства

Избор на купувачот

Среќен Ден на Мајката плетени каранфил денот на мајката подарок кукла и Гноми Материјал : крпа...

Уметник : Janelle Penners Ubject : Seasonal Style : Modern Rusticproduct Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за о

69 " Должина : 69см / 27.08 " Должина : 70см / 27 Карактеристики : женски есенски мода 2022;џемпери за жени;есенска об�

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 32 Биста : 8084см / 31,50"33,07" Полови�

Денис Флаерти претставува прекрасно Златно Украсено Дрво Од 19х24 Врамено Со Уметничко Дело Со Двојно Ма�

Колаж МултиОтворање Рамка со 28, 5х8, 5" Отвори, Врамени во 1 Со Канаринска И Црна Ph Неутрална Закосена Со Дв�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет Ве молиме, Не Само Повикувај

Поддршка за Заградата На Задниот Штитник За М365 / М365 Про Скутер Додатокопис на Производот заградата за н

Големина : Одговара На 10,2 х 15,2 см (4 х 6 инчи) Слики.Класификација : 2023 календарска рамкакарактеристика : К�

облечи панталони за женски панталони за панталони за панталони за женски панталони за женски панталони

Опис : * сосема нов и висок квалитет*компатибилен калем за замена со врвен квалитет и линија за Вашиот за

Проверете ги другите дизајни инспирирани од миленичиња достапни На Тифури СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТбрендир�

Однесете ја вашата гардероба и стил на следното ниво со антицелулитни шорцеви за плен Мулти бои мулти с�

Унисекс Љубовници Моден Бизнис Дизајн Рачен Часовник Кожа Часовник Спецификација (прибл) Дијаметар : 2

✤ Нега за перење : машинско перење суво, паѓање на ниско ниво, Отстранете го навремено € Мов Жоржет Ткае�

Galaxy Super Industrial Lug R4 12.5 / 8018 f / 12ply исклучително ракување со влажно и суво Изведба на автопат и спорт како рак�

Живописно, целосно крварење, целосно печатење во боја Мазна ткаенина површина Издржливиот капак од тка�

Добијте беспрекорен изглед со нашиот најпродаван резервоар за тркачи кој има соодветни обоени самообв�

①Секојдневна ткаенина со Висок квалитет, Супер меките ткаенини се удобни, лесни за чистење и нема да се

Пакетот Вклучува 2 Пара х Ѓердани КарактеристикиМатеријал : нерѓосувачки челик и јанг ѓердани...

Бидете подготвени да свртите глави кога носите Пери Елис, loveубов eau de parfum Тоа е свежа и убава арома прифа�

Овој трендови меѓународни „Војна на Starвездите“ : Мандалориска сезона 2 постер за wallидови на Кара Дуне �

Сјајни црни хеланки за рејв облека за жени, фестивалска облека за women.Почитуван Клиент : за да избегнете �

Карактеристики На Производот : Женски Секси Чипка Проѕирен Секси Фустан Со Трегер (Вклучувајќи : Танга)..

Жените Aut И Зима Лабава Врвот Божиќ Рамо Ракав Без Качулка Пуловер Дуксер Џемпер Материјал : Полиестер...

Тригодишна преживеана розова лента за прошетки за свесност за рак на дојка Толку удобно ќе сакате по ед�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Двоглените водоотпорни двогледи на WP Colorado Colorado Colorado се запечатени за целосна заштита од влага Оваа одли

Тоа е сладок ден на вineубените со овој симпатичен пакет со три парчиња Семејството и пријателите ќе се в

Please wait...