0
clear
  • Хамак Карибите Хамак
  • -20%
  • -20%
Хамак Карибите Хамак

Хамак Карибите Хамак

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дефинитивно ќе заработите време да се опуштите со umамбо Карибите Хамак - маслинка во близина. Полиестерскиот кабел со меки спонзори има дизајн на микроелеј за неспоредлив флекс и поддршка, лулка на секоја педа од вашето тело додека го оддалечувате стресот. Ткаенината е исто така отпорна на гниење, мувла и мувла. За грациозно влегување и излегување, широката шипка од 55 инчи, цврсто дрво за ширење ја одржува хамакот отворена. Спарувачката лента е завршена со неколку палта морски лак за да се спротивстави на елементите и да трае следните години. Оваа прекрасна лежалка може да се користи во затворено или на отворено. Полиестерски кабел со меки спонзори со рангирање на отворено. Доволно пространа за 2 лица, или 600 фунти. Димензии на креветот : 7 ft. L x 4 ft. 8 in. W. Целокупната должина на хамак : 11 ft . 55-инчен лента за распрскувач на тврдо дрво обложена во морски лак. Најмалку 4 метри висина и 14 метри препорачано висино растојание. Стојат продадени одделно. Висечки хардвер се продава одделно.

Главните својства

Избор на купувачот

Чувајте Топло : Дебела целосна кадифен поставата, ви даде удобно искуство, нека оваа зима веќе не е ладна

Вашата девојка во движење ќе го сака лесниот стил на влечење на овие панталони со двојни панталони од Wond

Уметник : ianaулијана Нансубјект : Флоралстајл : Мид век Модерен Производ Тип : Галерија обвиткано платно А

Circuit AC Адаптер ЗА Ласерски Штипки MPN9045 Триаголник Напојување Батерија полнач 9045 PSU Kircuit Адаптер / Полнач /

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава Процес на желба за да се елиминира периодот

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Џенифер Ригсби претставува прекрасно Уметничко Парче Од 19х24 Црно Модерно Дрво Врамено Во Дрво, со насло

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Долна Јакна Состојба : Ново без тагматеријал : 100% Котонтаг Бр.Препорачано S

Возачите на Лим женски модерни манжетни директно Jeanан комбинираат врвна ткаенина и фантастично одгова�

✤ Ширина : 42 и 52 Инчи Ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање Женски Фуст

Ахгли Компанија Шарена Надворешна Правоаголна Киселина Зелена Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 и

Please wait...