0
clear
  • Наследство Големи Традиционални Волна Тркач Килим, Мока Слонова Коска, 2 '3 12'
  • -20%
  • -20%
Наследство Големи Традиционални Волна Тркач Килим, Мока Слонова Коска, 2 '3 12'

Наследство Големи Традиционални Волна Тркач Килим, Мока Слонова Коска, 2 '3 12'

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Големина : 2' 3" х 12 " Тркач. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Достапно во повеќе бои и големини. Стилски додаток за секоја соба. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.Сафавиех HG816 A Наследство Мока / Слонова Коска Колекцијата Наследство нуди голем избор на традиционално стилизирани, чисти теписи од волна.

Главните својства

Избор на купувачот

Двоглените водоотпорни двогледи на WP Colorado Colorado Colorado се запечатени за целосна заштита од влага...

Колаж МултиОтворање Рамка со 28, 5х8, 5" Отвори, Врамени во 1 Со Канаринска И Црна Ph Неутрална Закосена Со Дв�

Тоа е сладок ден на вineубените со овој симпатичен пакет со три парчиња Семејството и пријателите ќе се в

Galaxy Super Industrial Lug R4 12.5 / 8018 f / 12ply исклучително ракување со влажно и суво Изведба на автопат и спорт како рак�

Поддршка за Заградата На Задниот Штитник За М365 / М365 Про Скутер Додатокопис на Производот заградата за н

Опис : * сосема нов и висок квалитет*компатибилен калем за замена со врвен квалитет и линија за Вашиот за

облечи панталони за женски панталони за панталони за панталони за женски панталони за женски панталони

Додадете боја и инстант стил на која било облека со овој брада ѓердан поставен од накит Seren! Едноставен л

Опис : Име На Производ : Тренер За Половината Ме Грабне Завој Материјал : Полиестерноте : за рачно мерење,

Добијте беспрекорен изглед со нашиот најпродаван резервоар за тркачи кој има соодветни обоени самообв�

Со задоволство ви го претставуваме Премиум Тенок Гел Тенок Телефон Компатибилен ЗА LG Harmony 4, Premier Pro PLXpressio

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет Ве молиме, Не Само Повикувај

Опис : Пол : Момче, Момче, Деца, Дете, Деца Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Чевли, Оксфрод Чевли, Свечен Фус

①Секојдневна ткаенина со Висок квалитет, Супер меките ткаенини се удобни, лесни за чистење и нема да се

Пакетот Вклучува 2 Пара х Ѓердани КарактеристикиМатеријал : нерѓосувачки челик и јанг ѓердани Големина

Користен dell Opti Plex 7050 minitower (MT) компјутер напојуван Од Intel Core i77700 @ 3.60 GHz (7ма генерација) ПРОЦЕСОР СО 8 GB DDR4 RAM �

Пролет во акција со Антозоа Неговиот елегантен дизајн ја меша издржливоста на патиките и заштитата со д

Мал Неонблонд Плик Лак Ѓердан Со Дрвена буква што е отпечатено со уникатно печатење Должината на ѓердан

"опис : Нов квалитет! 1 Име на производот : Женска Кошула Костими за Капење Кошула За Плажа Бикини Светла �

Среќен Ден на Мајката плетени каранфил денот на мајката подарок кукла и Гноми Материјал : крпа...

Резервна Камера, Камера за Заден Поглед 3То Светло за Сопирачките IP68 Водоотпорна Висока Резолуција За З�

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 32 Биста : 8084см / 31,50"33,07" Полови�

Please wait...