0
clear
  • Нурисон Концерт Потресени Современа Сина Слонова Коска Област Килим
  • -20%
  • -20%
Нурисон Концерт Потресени Современа Сина Слонова Коска Област Килим

Нурисон Концерт Потресени Современа Сина Слонова Коска Област Килим

DEN 799.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Создадете чувство на спокојство со софистицираната колекција Концерти. Неговите суптилни бои инспирирани од минерали ја отсликуваат убавината на природниот камен со цртичка на уметничка елеганција. Изберете од интригантни апстракти или модерни изрази на класичен персиски дизајн. Ставете го вашиот дом во авангардата на современиот декор со оваа привлечна колекција на теписи за површина. Попустливо мек, но издржлив во мешавина на моќност од 80% полипропилен, 20% полиестер. Произведено Во Турција. Дијамантите врз дијамантите му даваат луксузна привлечност на Овој Богато дезениран И текстуриран килим За концертна област. Задебелени концентрични дијаманти се опкружени со помали дијамантски форми во богати минерални тонови. Со своето намерно гроздобер бледнее, овој моќен, висок куп е мек и сјаен како фин антички килим. Завршено со тесна украсна граница и споен раб за идеално дополнување на боемските и современите стилови на декор. Традиционален персиски дијамантски мотив во лесен за чистење, поли-мешавина килим. Моќ-се наѕираше со висок куп за текстура и длабочина. Мултитонските сини, портокалови, златни и слонова коска нијанси го оживуваат боемскиот и современиот стил. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина. Килим рампа препорачува.

Главните својства

Избор на купувачот

Машка Машка Кошула Со Кратки Ракави НА отворено со UPF 40 Заштита, Големини S5xl кога одличните на отворено г

Уметник : Уметност На Пури Предмет : Народен Стил : Традиционален Тип На Производ : Уметност Завиткана Во

Со тоа што големините на датотеките стануваат се поголеми и поголеми, никогаш не било поважно да имате н

Богатства КАРОЛИНА SC9165ЗНАМЕРОДИТЕЛ Свети Бернард Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Знаме, ра�

Направете го вашиот надворешен простор поздравен со овој едноставен комплет за јадење во двор од 7 парч�

100% полиестер; отстранување на влага; контурна јака за заварување; етикета за пренос на топлина ; чиста за

Направете без прекинувачот за светло со ОВАА СИЈАЛИЦА ЗА сензори за движење СО прилагодливи панели и ле

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Чувство На Жлеб" П

Род Десин Балдир 1 " Завеса ПрачкаБронза Украсете го третманот на вашиот прозорец со нашиот комплет За З�

Каролини Богатства CJ2009RPTHD Буква R Мустаќи Почетен Пар На Носители Тенџере, 7, 5 HX7, 5 W, разнобојни Овој Пар Н

Инспирирајте ги вашите ученици да бидат одлични студенти, пријатели и слушатели со оваа симпатична Еур�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

Please wait...