0
clear
  • Континентален хибрид ХТ 245 70Р19. 141к Ј Гума
  • -20%
  • -20%
Континентален хибрид ХТ 245 70Р19. 141к Ј Гума

Континентален хибрид ХТ 245 70Р19. 141к Ј Гума

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Контихибридниот HT3 на континентал е гума за приколка со низок отпор на тркалање за комерцијални камиони во апликации за мешана услуга. Контихибридниот HT3 има цела сезона дизајн на шарите и издржлива обвивка за долга услуга и отпорност на оштетување. Дизајниран за употреба на оската на приколката на комерцијални камиони. Влечење и перформанси во текот на целата година. Гумено соединение отпорно на оштетување и конструкција за подолг век на траење. Дизајнот со низок отпор на тркалање ја подобрува ефикасноста на горивото.

Главните својства

Избор на купувачот

Ова е прекрасно 10 каратно жолто злато,.90мм, тркалезна змија синџир Безбедно е прицврстен со затворач за �

Поддржана Од Гаранцијата За Делови За Сервисирање На Мотоцикли која нуди 2 години, неограничена километ

Инспирирајте ги вашите ученици да бидат одлични студенти, пријатели и слушатели со оваа симпатична Еур�

Прекрасните дизајни и материјалите со врвен квалитет Ги Прават Дизајнерските Дела еден од врвните прои

Осветлете ја вашата дневна соба или спална соба со оваа стоечка светилка 65" Одликувајќи се со чиста мета

Водата се доставува до апаратот преку неговата стандардизирана порта за брзо поврзување од 1 / 4 инчи НАД

Фармата фрејзер Хил е 7,5 стапки Вештачката Елка Замрзната Од хајленд има природна целосна силуета, живо�

Униројал Тигар Шепа Турнеја А / С ДТ 235 / 55Р20 102ховервју Тигар Шепа Турнеја А / с ДТ Од Униројал е гума за си�

Ќерката на керол Негување Навлажнувачки Крем за Стилизирање На Косата со Кокосово Масло, за да се пости�

Запечатените Делови за Напојување обезбедуваат иновативни дизајни, користат водечки материјали и кори

Суровини Шеа И Купуаку Дневна Одбрана Меур Бања И Миење На Телото со Масла Од Пасифлора И Ф ' Стаци Еколо�

Зачекорете во прашума со смирувачката природа на оваа глава за туширање дожд и смирувачкиот проток на в

Ролерот е убава нова концептуализација на фундаментално предизвикувачки објект за моторна активност...

Со тоа што големините на датотеките стануваат се поголеми и поголеми, никогаш не било поважно да имате н

Please wait...