0
clear
  • Макара за Статив, Повеќефункционален Статив За Преклопување, Лесен Држач За Камера За Фотографија Камера Патување На Отворено
  • -20%
  • -20%
Макара за Статив, Повеќефункционален Статив За Преклопување, Лесен Држач За Камера За Фотографија Камера Патување На Отворено

Макара за Статив, Повеќефункционален Статив За Преклопување, Лесен Држач За Камера За Фотографија Камера Патување На Отворено

DEN 303.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : кингџој статив доли е професионален лесен и тежок статив доли со прилагодливи држачи за нозе и брави на тркалата. Заклучувањето во еден чекор, лесно ги заклучува тркалата и тркалата Што не Се Заглавуваат непречено се движат на било кој тврд. Стативот доли има професионална конструкција која трае издржливост. Кингџој најдобар пренослив статив доли секој фотограф. Стативот доли е совршена доли што овозможува движење на тркалање секоја камера или видео проект. Стативот доли е стандарден за професионални стативи и лесни штандови. Кога правилно ќе се стегнете на апсолутно секој статив, ќе почувствувате колку стативот се прицврстува на куклата бидејќи е стабилен како и самите нозе. Кога ќе бидете подготвени да се спакувате, повлечете ги игличките за заклучување, преклопете ги нагоре и користете ја рачката за доли статив или кутијата за носење со која доаѓа за да ја преместите од место до место. Овој статив доли е совршен сите стандардни за професионални стативи, и светлина штандови кои овозможуваат движење ролна. Карактеристики : лесен алуминиум лесно движење. Делот со една нога ја зголемува структурната стабилност. Прилагодливи стеги за заклучување во повеќето стативи. Брза акција нога управувана сопирачки. Заклучување повлечете иглички за преклопување или отворање доли. Спецификации : Бренд : Кингџој Модел : VX-600 Материјал : Големина на алуминиумска легура : преклопен-Прибл. 430 х 130 х 135мм / 16,9 х 5,1 х 5,3 инчи; испружена-страната на рамностран триаголник е 900мм / 35,4 инчи Тежина : Прибл. 1935гр пакет листа : 1 х Статив Макара 1 х Пакет Торба 1 х Инструкции Заклучување повлечете иглички за преклопување или отворање доли. Лесен алуминиум за лесно движење. Делот со една нога ја зголемува структурната стабилност.

Главните својства

Избор на купувачот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Gicle

Чувајте го вашиот кревет да изгледа најдобро Со Избрани Изданија Навлаки За Перници Без Брчки...

Знаете дека сакате да имате уште еден дуксер со патент Совршено е за секојдневен, облечен изглед...

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Книгата На Боба Фет Поглавје 3 Ѕид Постер е дизајниран со �

Транспарентна Цветна Лоза Свадбен Подарок Дијамантски Прстени Лисја Цветни Женски Сребрени Прстени Fing

ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 4 Парчиња Навлаки За Перници (не вклучуваат Вметнување или полнење ) СОВЕТИ : нашиот капак

Достапно во повеќе големини, ѕидното огледало Со Сребрена рамка Елис е совршено за оние помали огледала

Рамни Подлошкиспецијална Намена7 / 16 ВО ID0 875 во ОД0 120 Во Дебеликхромолисет од 10специјален Наменски Компл

Добијте го најдоброто во минијатуризирани BMX велосипеди со рамки за реплики и графики од некои од врвни�

Машки Тренерки Цврсти Дуксери Со Долги Ракави Спортски Костуми За Мажи Талгендер : Женски Повод : Дневен

Please wait...