0
clear
  • Кутре Фустан Дише Флоунс Дизајн Двослоен Маче Мало Куче Леопард Печатење Прашка Фустан Партиски Костими Кученце Јорки Облека Фустани
  • -20%
  • -20%
Кутре Фустан Дише Флоунс Дизајн Двослоен Маче Мало Куче Леопард Печатење Прашка Фустан Партиски Костими Кученце Јорки Облека Фустани

Кутре Фустан Дише Флоунс Дизајн Двослоен Маче Мало Куче Леопард Печатење Прашка Фустан Партиски Костими Кученце Јорки Облека

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултра мек и дише.Дизајниран со флоунс, двослоен хемилин и леопард принт, овој фустан за миленичиња може да направи вашите миленици да изгледаат послатко, слатко и модерно.Изработен од полиестер, овој фустан за миленичиња е отпорен на абење и лесен за чистење.Постојат 5 големини, вклучувајќи XS, S, M, L, XL за да изберете од.Овој фустан за миленичиња е погоден за секојдневно носење, забава, на отворено за мачки и мали кучиња.Име на ставка : Пет Фустан Материјал : Полиестерзиза : XS, S, M, L, XL(Опционално)Карактеристики : Двоен Слој, Дише, Удобно Детали : XS, Биста : 30cm/11.8", Вратот : 20cm/7.9", Должина На Грбот : 20cm/7.9 " (Прибл.) С, Биста : 35см/13,8", Врат : 24см/9,4", Должина На Грбот : 25см/9,8 " (Прибл.) М, Биста : 40см/15,7", Врат : 28см/11", Должина На Грбот : 30см/11,8 " (Прибл.) Л, Биста : 45см/17,7", Врат : 32см/12,6", Должина На Грбот : 35см/13,8 " (Прибл.) XL, Биста : 50cm/19.7", Вратот : 36cm/14.2", Должина На Грбот : 40cm/15.7 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Фустан За Миленичиња удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултра мек и дише. Дизајниран со флоунс, двослоен хемилин и леопард принт, овој фустан за миленичиња може да направи вашите миленици да изгледаат послатко, слатко и модерно. Изработен од полиестер, овој фустан за миленичиња е отпорен на абење и лесен за чистење. Постојат 5 големини, вклучувајќи XS, S, M, L, XL за да изберете од. Овој фустан за миленичиња е погоден за секојдневно носење, забава, на отворено за мачки и мали кучиња.

Главните својства

Избор на купувачот

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Nissan Juke 2015 : Дизајнирано при

Џенифер Ригсби претставува прекрасно Уметничко Парче Од 19х24 Црно Модерно Дрво Врамено Во Дрво, со насло

Одлична вредност белата пченка тортили се разноврсни, богати со вкус и совршен додаток на вашата вечера

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Земете ја патеката Ozark Trail од 50 степени со редовна големина за спиење на следната авантура! Торбата за сп�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Geminеларот за печатење на фолија на Danskin Girl, Леотард има елегантно вклопување во сјајно печатење на фолиј�

Зачудувачки и карактеристичен, ESTA од Тоскана од Лесна улица е совршен пример за фин италијански дизајн �

Уметник : etенет ПидуксСубјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно у

✤ Ширина : 42 и 52 Инчи Ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање Женски Фуст

Добар Помошник : кога ги поддржуваме нашите автомобили, јасниот поглед на двете страни на нашите автомо�

Оваа сезонска тема ќе биде вашето херојско парче за да го задржите во вашиот плакар цела година Неговат�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Здраво пролет! Слајд во удобни, удобни сандали од време и Тру Овие случајни, лежерни слајдови за жени има

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

СолМекс 15 мл овални конзервирани сардини со домат секогаш се диви фатени и спакувани веднаш по фаќање з�

Карактеристики : Директна замена на вашата единица.Приклучок и игра, директно вклопување, лесно installation.N

Womenенските затегнати плетени пантолони, го насочија овој оставата, додека ги дефинираат нозете Овие тер

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Од 2013 г Неговите рецепти содржат само етички извори протеини и локално одгледувано, неГМО овошје и зеле�

Машина За Перење / Миење Раце Совршено е да се комбинираат со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, не са

Комплет За Предни Топчести Споеви Компатибилен со 1996 2004 Исузу Родеопозиција : Предна Белешка : Комплет

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Please wait...