0
clear
  • Ханес Оригинали женски француски тери Зип Худи
  • -20%
  • -20%
Ханес Оригинали женски француски тери Зип Худи

Ханес Оригинали женски француски тери Зип Худи

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Конечно, дуксер што е доволно лесен за носење цела година. Направена од нашиот мек, три-мешавина француски Тери, оваа женска јакна за пот има целосен патент, странични џебови од канга и обложена хауба. Дополнителната полнота на половината и рацете му дава опуштено вклопување што е навистина оригинално. ПОМАЛА ТЕЖИНА : Тежи помалку од нашето редовно руно за целогодишно носење. ПОМАЛА ТЕЖИНА : Тежи помалку од нашето редовно руно за целогодишно носење. ЛУКСУЗНО МЕКА : три-мешавина француски Тери ткаенина има мека, јамка назад. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ : Ребрести појас и манжетни; лента за вратот на вратот; паднато рамо. ПРИКАЧЕНА ХАУБА : Обложена дводелна хауба со прилагодлив кабел за влечење. ПАТЕНТИ НАГОРЕ : Полн патент напред со странични џебови од канга за да ги загреете рацете. ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Дополнителна полнота на половината и рацете. МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА : Ханес препорачува миење на овој производ во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија.

Главните својства

Избор на купувачот

Бебешки Кревет, Преклопливо Цветно Печатено Бебешко Креветче со Перница Опис : висококвалитетен матери

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење : Одговара на големината на стилот : Секојдневен, ве Молим

ПРИЛИКИ : Нашите кошули се совршени за секојдневни прилики, како што се одмори на плажа, забави, излети, а

56 " Ракав : 52см / 20.16 "Должина : 68см / 26 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см / 37.46 "Должина : 72см /

Завршница обложена со прав за долготраен стил Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т6061, секо

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Карактеристики : 1 Материјал : Изработен Од Полиестер, лесен, мек и дише, ве загрева во fall и зима.2 Дизајн : �

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Земете го Овој 7 ММ Engер Сече Моисанит Пасијанс Ангажман Прстен за вашата дама и да ја направат денот пов�

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

Патриот Рамки создаде Фино квалитетна Класична Црна Рамка со 22к Сребрен Медалјон за Вашиот Чесен Серти�

Фалсификуваниот Џони Зглоб на рокјок за фабрикатори и градители на системи за суспензија нуди 30 степен�

Џејмс Тисо претставува прекрасно 15х16 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов "Ефрамит

Канзас Силуета Мандала Женски Плус Големина Маица, совршен роденденски подарок за оние родени и израсн�

Ова е нарачка од 1 Пакет100 По Пакетдржете го вашиот воз на размислување на вистинскиот пат и вашите белеш

Забелешка : Не, висат Или Линија Сува Кленки Жени Закачени Кошули.Женските Кошули Врвови Е Симпатична.Но

Оваа прекрасно дизајнирана налепница го прикажува Знамето На Гордоста На Виножитото со фиренца со пома

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Надворешна Употреба 2 Отпорен На Вода 3 Редење 4 Собрани 5 Тежина Капацитет (фунти) : 220 ВК�

Овие Трендови Меѓународната Дк Лига На Супер МиленичињаПартнери Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

It се случува човекот да слушне дел од својот опсег Не го прикривајте пир сензорот.Опис На Производот Топ

Please wait...