0
clear
  • - ПРО сс 72802-Вентил Матични Печат Во Собата
  • -20%
  • -20%
- ПРО сс 72802-Вентил Матични Печат Во Собата

- ПРО сс 72802-Вентил Матични Печат Во Собата

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформанси и издржливост професионалците веруваат ВО ВИСТИНСКИОТ ТИП design дизајните на заптивките на Стеблото на Вентилите се специфични за апликацијата за пригодата за поправка користејќи или заптивки на дефлектор (чадор), стил на о-прстен или позитивни заптивки. КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ секоја заптивка на стеблото на вентилот содржи материјали засновани на специфичната апликација за поправка на вашето возило. ИНЖЕНЕРСКА ЕКСПЕРТИЗА Parts Деловите Се разгледуваат, потврдуваат и одобруваат од инженерите на фел-Про преку ригорозни истражувања, развој и тестирање. ПОМОШ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА included вклучена алатка За Инсталација за заштита на внатрешната усна на заптивката од оштетување за време на инсталацијата на заптивката. Покриеност Достапни за домашни и странски возила со таблички со имиња.

Главните својства

Избор на купувачот

Чувајте го вашиот електричен шпорет чист со овие Тави Дизајнирани да се вклопат под горилникот на елект

Карактеристики : Овој Дуксер Е Стилски И Удобен.Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Тип На Шема : Печатена Прил�

ПРОДАЖНА ТОЧКА : Подобрете го изгледот на вашиот дом со зачинување на вашиот прозорец Додадена дневна п

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 60см / 23,62" Половината : 60см / 23,62" Врвови Должина : 38см / 14,

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурн

Еден Нов Резервен Ремен За Серво Управување Што Одговара На Моделите Оливер 1550( Лп), 1555 (Лп), 1650 (Дизел), 1655

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

КАИ е посветен на обезбедување оригинална опрема (ОЕ) квалитетни делови од телото и светла без висока це

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Please wait...