0
clear
  • Надграден Соларен Ултразвучен Животински Отвратителен Куче Мачка Сканк Елен Ракун За Градина
  • -20%
  • -20%
Надграден Соларен Ултразвучен Животински Отвратителен Куче Мачка Сканк Елен Ракун За Градина

Надграден Соларен Ултразвучен Животински Отвратителен Куче Мачка Сканк Елен Ракун За Градина

DEN 535.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

It се случува човекот да слушне дел од својот опсег. Не го прикривајте пир сензорот.Опис На Производот Топли Совети : 1. Затоа, ставете го уредот што е можно подалеку од човечкото животно место. Ве молиме изберете место каде што соларниот панел на врвот може да добие што е можно подолго сонце. Не користете груби хемикалии или абразивни средства за чистење што можат да го оштетат уредот. Не инсталирајте го уредот во игралиште за деца и бебиња area. Ве молиме инсталирајте го уредот во насока од која доаѓаат животните за да се подобрат effect. Пасивниот инфрацрвен сензор (ПИР) открива движење и го активира ултразвучниот звучник што емитува тон што луѓето не можат да го слушнат, но брка кучиња, мачки, сканки итн.Производот првично немаше звук, но Ултразвучниот Бркач На Кучиња беше поставен со звучен звук со цел да се утврди дали производот работи. Одбивачот на животни на Соларна енергија е користете ултразвучен бран, тоа е безбеден и хуман начин да ги држите несаканите животни подалеку од фарма, Градина, Парк, Тревник, Двор итн. Со еколошки и економичен режим на полнење на панелот за соларна енергија и пренослив и мал дизајн, овој ултразвучен репелер за животни е лесен за ракување и безбеден за луѓето и животните.

Главните својства

Избор на купувачот

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Ом Јакна Женска Лесна Јакна Женски Јакни Лесна Џемпер Јакна Женски Патент Руно Женски Руно Јакна Дебела

К251 ролетни имаат три контролни методи : ●Испорака и Испорака● потребни се 35 работни дена за да се испр�

Овие Трендови Меѓународната Дк Лига На Супер МиленичињаПартнери Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

100% Памук : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека За Доп

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Херој Миризливи Лента 8 Гал ЦИТРУС 40ЦТ Само Кеси За ѓубре од брендот Херој се направени со Ленти за Мирис

Паричник Случај За Google Pixel 7, Pu Кожа Флип Капак Магнетни Затворање Картичка Држач Kickstand Капак...

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 'х 3'...

Куќа Фенвеј 25х32 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов Ви Поса

Карактеристики : 1 Материјал : Изработен Од Полиестер, лесен, мек и дише, ве загрева во fall и зима.2 Дизајн : �

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Schrader 20034 Tpms Сензор одговара Mitsubishi (1пакет) schrader замена сензори се сензор ЗА замена НА ОЕ, и се произведени

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Б Рач

Колекцијата Валаби претставува квалитет без компромис Овие килими се меки, кадифни и елегантно дизајни

Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, вратот на екипажот и дизајнот на блокови во боја, меки на до�

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 60см / 23,62" Половината : 60см / 23,62" Врвови Должина : 38см / 14,

Еден Нов Резервен Ремен За Серво Управување Што Одговара На Моделите Оливер 1550( Лп), 1555 (Лп), 1650 (Дизел), 1655

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

Големина : С Половината : 62см / 24.41" Колк : 98см / 38.58" Бутот : 51см / 20.08" Должина : 97см / 38.19" Големина : М Половинат

Закачете се да се исуши.Ако сакате повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Пролет Трен

Фалсификуваниот Џони Зглоб на рокјок за фабрикатори и градители на системи за суспензија нуди 30 степен�

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Please wait...