0
clear
  • Eterlight FT LED FLUSH MONT MONT FLATE LIGHT SELECTABLE CCT, 4800LM 48W, сребрени затемнети тела за светло на таванот, 3000K 4000K 5000K Вграден возач за кујна, пакет
  • -20%
  • -20%
Eterlight FT LED FLUSH MONT MONT FLATE LIGHT SELECTABLE CCT, 4800LM 48W, сребрени затемнети тела за светло на таванот, 3000K 4000K 5000K Вграден возач за кујна, пакет

Eterlight FT LED FLUSH MONT MONT FLATE LIGHT SELECTABLE CCT, 4800LM 48W, сребрени затемнети тела за светло на таванот, 3000K

DEN 1835.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики на нашето LED светло за рамен панел .. ✔ Избирање на CCT - LED рамен тавански светло на таванот ви нуди можност да ја изберете температурата на вашата боја директно на тела, можете да ја поставите вашата најпосакувана температура на светлина во боја : мека бела, светла бела или дневна светлина (3000/4000/5000 K) пред да ја инсталирате вашата таванот .. ✔ Високи перформанси - Светлото предводена светлина на светло светло со LED диоди е интегрирано, така што нема сијалици за замена. Совршено е за секоја домашна светлина : спална соба, кујна, плакарот, бања, дневна соба, гаража, подрум .. ✔ Лесна инсталација - Ова светло од рамен панел 1x4 со елегантен дизајн со низок профил (помалку од 1 ин.) Е совршено за секоја област на ниско ниво на таванот, во комбинација со лизгање на слајд и заклучување, за да се постави заградата за монтирање овозможува лесна инсталација, може да се монтира како таванот за плафон или Wallид Сонче. Оценето за влажна локација. ✔ Избирање на CCT - LED рамен тавански светло на таванот ви нуди можност да ја изберете температурата на вашата боја директно на тела. Можете да ја поставите вашата најпосакувана температура на светло во боја : мека бела (3000 K), светло бело (4000k) или дневна светлина (5000k) пред да се инсталира во вашиот таван . ✔ Затемнет-Опсег на затемнување : 10%-100% , рабниот рамен панел LED светло компатибилна со повеќето Triac на домаќинството Triac LED затемнувачи за мазна и трепкање без операција . ✔ Лесна инсталација-ова светло со рамен панел 1x4 со елегантен дизајн со низок профил (помалку од 1 ин.) Е совршено за секоја област со низок таван и не-сјај Осветлувањето, комбинирано со лизгање и заклучување едноставна држач за монтирање овозможува лесна инсталација, може да се монтира како монтажа на таванот или wallидот. Оценето за влажна локација.

Главните својства

Избор на купувачот

Уметник : Cheri Blums Ubject : Floral Style : ModernCentury Modern Product Тип : Галеријаобвиткано платно Арт биле многу успешни и во �

Дефинитивно ќе заработите време да се опуштите со umамбо Карибите Хамак маслинка во близина...

Чекор во сезоната со ова време и Tru Claid Shacket Ова разноврсно парче, крст помеѓу јакна и кошула, без напор сл�

Оваа дополнителна долга завеса за туширање со тешка должност се третира за да се спротивстави на мувла,

Од колекцијата на традиција, прекрасната фузија на весели бои со шик обрасци го предизвикува овој исклу

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Чекор во ова, без граници, сјајни ленти, флоп за јуниори и сигурно ќе заблескате Ниво на ниво од секојдне�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Со присуство во повеќе од 150 земји, Delphi Technologies Atermarket обезбедува ОЕ спецификација решенија од крај до кра�

• Искусете ја целата нова авантура со легендарен карактер од светот на Роблокс • Измешајте ги и совпаѓ�

Оваа лажица е одлична за пастрмка, лосос, сенка, скратено и повеќето други риби од слатководни риби Акци�

Лусинда е класичен отворен грб Тоа го прави облеката без напор бидејќи е безвременски стил што оди со сè

Please wait...