0
clear
  • Кујнска количка Ходеда со зачини за зачини плус држач за пешкири, чоколадо-сиво
  • -20%
  • -20%
Кујнска количка Ходеда со зачини за зачини плус држач за пешкири, чоколадо-сиво

Кујнска количка Ходеда со зачини за зачини плус држач за пешкири, чоколадо-сиво

DEN 1759.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Донесете топло чувство на куќа во вашата кујна со додавање на островот Ходеда кујната во вашиот дом. Тоа е разноврсен дизајн има решетка за пешкири од едниот крај и решетката за зачини од друга страна. Сепак, која било од овие опции може да се испушти ако просторот е ограничен. Овој прекрасен кујнски остров е опремен со една многу широка, пространа фиока која е централно лоцирана, совршена за складирање на прибор за јадење. Бонус кабинетот подолу е опремен со една полица, тука можете да чувате садови, тави и оние што ретко се користат кујнски уреди. Овој кујнски остров е достапен во повеќекратни завршувања, сигурно ќе се меша добро со постојниот ентериер. Подобрено со контрастн врв во зависност од вашиот избор на боја, поддржан од произведена дрвена рамка, што го прави долго траен за наредните години. Погоден и достапен начин за чување на вашите микробранови, тостер и други мали уреди. Spice Rack и држач за пешкири за дополнителна погодност. Фиока за чување кујнски прибор. Конструирано од трајно инженерско дрво што сигурно ќе трае многу години. Тркала што го олеснуваат движењето околу вашата кујна, како и заклучување на тркачи за фиксно позиционирање. Функционален и привлечен со својот елегантен современ стил. Достапно во 6 опции во боја : бука, црно-бека, цреша, чоколадо-сива, сиво-дачен и бело.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : 1 Магнетна решетка за зачини : изработена од висококвалитетен јаглероден челик со гуме�

Изработени од висококвалитетна ткаенина.Само Знамето, Без Бандера.Се одликува со ракав на врвот за вмет

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Големина : 11 Должина На Влошка : 10,5 см / 4,13" Препорачана возраст : 04 Месеци САД : 3,5 Велика БРИТАНИЈА : 2,5 ЕУ : 1

Кремот за очи содржи колаген, ја храни и штити областа околу очите, ја навлажнува и осветлува кожата на о

Сметајте на овој Кадифен кревет Фриц за да оживеете модерен изглед во светилиштето во вашата спална соб

Забелешка : Не, висат Или Линија Сува Кленки Жени Закачени Кошули.Женските Кошули Врвови Е Симпатична.Но

Фалсификуваниот Џони Зглоб на рокјок за фабрикатори и градители на системи за суспензија нуди 30 степен�

Завршница обложена со прав за долготраен стил Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т6061, секо

100% Памук : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека...

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови ПајакДевојкаПајакДевојка #68 Ѕидниот Постер е дизајниран со

К251 ролетни имаат три контролни методи : ●Испорака и Испорака● потребни се 35 работни дена за да се испр�

?Сетот за рождество 13 во затворен простор е изработен од материјал од смола, рачно изработен и извонредн

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Шахија Зелените Маслинки се совршено кисела во вода, сол, оцет и масло Тие се едноставни, но сепак вкусни

ПРИЛИКИ : Нашите кошули се совршени за секојдневни прилики, како што се одмори на плажа, забави, излети, а

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Б...

Колекцијата Валаби претставува квалитет без компромис Овие килими се меки, кадифни и елегантно дизајни

Прегрнете ги вашите корени во овие, Сакам Индијана Божур Цвет Дете Фустан Прави прекрасен роденденски п

Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да б�

Патриот Рамки создаде Фино квалитетна Класична Црна Рамка со 22к Сребрен Медалјон за Вашиот Чесен Серти�

It се случува човекот да слушне дел од својот опсег Не го прикривајте пир сензорот.Опис На Производот Топ

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

табелата со генерички големини не е нашата големина Ако пакетот е изгубен, ние ќе ви испратиме нов пакет

Ова е нарачка од 1 Пакет100 По Пакетдржете го вашиот воз на размислување на вистинскиот пат и вашите белеш

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

Please wait...