0
clear
  • Примарно Злато Карат Бело Злато Лесен Полукружен Свадбен Бенд
  • -20%
  • -20%
Примарно Злато Карат Бело Злато Лесен Полукружен Свадбен Бенд

Примарно Злато Карат Бело Злато Лесен Полукружен Свадбен Бенд

DEN 3039.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Уживајте во симплистичката убавина на овој лесен бенд од бело злато од 10 карати. Прикажувајќи впечатлив полукружен дизајн, овој бенд од 3 мм сигурно ќе биде ценет засекогаш. Доаѓа во големина на прст 4.5, овој елегантен и стилски свадбен бенд никогаш нема да излезе од мода.Метална Тежина : 1,49 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Полу-Тркалезен Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Златен Карат : 10 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 3ммринг Големина : 4,51,15 мм дебелина на цврста лесна тежина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 10к Бело Злато 3мм Половина Круг Слободен подарок-подготвени накит кутија Прстен Големина Опции : 10 11 12 13 14 4 5 6 7 8 9 Цврсто Гравирање.

Главните својства

Избор на купувачот

● Материјал : Алуминиумска Легура ① Статичка Ефикасност НА МППТ : 99,5% Инверторот има вградено максималн

Гринпиг, Третман На Септичка Јама, Вклучува 4 Пакети За Целогодишно Снабдување, Природен Систем За Чисте

Земете дома слатко задоволство со овие кутии за храна од хартија Дарис 8 мл во метално црвена боја...

Предметот ќе ја направи просторијата украсена со исклучителен вкус Искрено се надеваме дека ќе ви се до

По долго време на море и многу денови грабежи, може да биде тешко да изгледате најдобро, нели? Облечете Ј�

Воведување На Титаниумскиот Завршен Прстен На ДлетоЛесен, Висококвалитетен Накит за Секоја Пригода...

Маиците За Бебиња хадсон се одлични секојдневни врвови за вашите малечки Одликувајќи се со забавни отп�

Жените Дами Печатени Бенд Ширина Лабава Нога Панталони Женски Повик Панталони Карактеристики : 1.It изра�

Вистински Избалансиран Тапан За Сопирачките Динамичен 36543007 Вистински Избалансиран Тапан За Сопирачки�

Бравадо Го Дизајнира Градникот За Нега На Сладок Грашок Розова Лимонада Градникот За Нега На Сладок Гр�

Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврди

Опис r r.Нашите Божиќни дрвени орнаменти се во различни форми вклучува ангели, новогодишни елки, ѕвона, с�

Риболовната Кошула Со Долги Ракави Realtree Wav3 Е изработена од Ткаенина за мешавина од полиестер и спандекс

Содржина на пакетот : 1 х Ноќница (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1 Ткаенината е Мека и Лесна, Удобн

ФелПро е неприкосновен водач на морски заптивки со посветена технологија за запечатување на моторот за

Утешителот и неговите додатоци треба да се мијат одделно од другите предмети, а потоа да се исушат на во�

Оваа Маичка Со Долги Ракави Со Рибок Нуди најдобра опрема за перформанси за мажи Стилот на пуловер е нап

Центрични Делови Диск Сопирачка Ротор P / N : 121.22009 Центричен C Tek Кочница Ротор, #12122009 Одговара Изберете : 20

Елегантниот стил на оваа фиксна трпезариска маса поставена Од Меѓународни Концепти е совршен додаток в

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови Ве молим

Димензија : една големина одговара на сите мажи и жени.) Големина на чевли Една Големина 3439 големина : Едн

Викерман 10" Огнено Оружје Мат Топката Украс Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и ОТПО

Ова е Компатибилен МОНОХРОМАТСКИ Тонер NXT ПРЕМИУМ бренд Тонер Кертриџ (ЗДРАВО ЦРН ТОНЕР) кој работи со с�

Мотивот 437c Maven Хромирано тркало е тркало Од 22x9 со шема на завртки 5x112 / 5x115 и поместување од 40mm Дијаметаро

Формално до секојдневно, стилско до рустикално, секое парче што го изработуваме е дизајнирано да го дол�

Ап издувни гасови катализатор изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка

Искористете го максимумот од вашиот трпезариски простор со Сора Дрво 3Парче Шалтер Висина Јадење Во соб

22" Ракав : 57см / 22 Без разлика дали претпочитате ракави или резервоари без ракави, постои стил на џемпер в�

Please wait...