0
clear
  • Фурино Оди Зелено Ниво Декоративна Библиотека
  • -20%
  • -20%
Фурино Оди Зелено Ниво Декоративна Библиотека

Фурино Оди Зелено Ниво Декоративна Библиотека

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опремете го вашиот современ дом Со Зелената Декоративна Библиотека Од 4 Нивоа Фурино. Оваа модерна единица за полици се одликува со пвц и дрвена конструкција која е неверојатно лесна за склопување. Две фиоки за складирање ткаенини додаваат точна количина на скриено складирање. Димензии : 23.6 W x 11.6 D x 43.25 H во. Карактеристики 4 фиксни полици и 2 канти за ткаенина за доволно складирање. Изграден од дрво. Изберете од достапните опции за завршна обработка. Потребно е собрание.

Главните својства

Избор на купувачот

Пирамида Америка е водечко производство, дистрибуција и издавачка куќа на нацијата од март 2006 година Ни

Работа или дружење? Loveе го сакате изгледот и чувството на перформансите на атлетските дела Каприс...

Подготвени за добар ноќен сон? Овој сет на пижами за мала сирена е направена за да легнува пред спиење...

Направете изјава и покажете ја вашата loveубов кон вашиот тим со овој комплет за постелнина во НФЛ Кароли�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

О момче! Оваа графичка маичка за печатење на Mickey Mouse за јуниори има забавен и шарен дизајн, што го прави з�

Wexford Home Retro Vibe I Premium Framed Print, 30,5 "x 42.5 "Подготвени за виси, црна (сет од 2) Додадете пар убаво врамени апстракт�

Карактеристики на нашето LED светло за рамен панел . ✔ Избирање на CCT LED рамен тавански светло на таванот �

Од колекцијата на традиција, прекрасната фузија на весели бои со шик обрасци го предизвикува овој исклу

Уметник : Cheri Blums Ubject : Floral Style : ModernCentury Modern Product Тип : Галеријаобвиткано платно Арт биле многу успешни и во �

Оваа исклучителна боемска и еклектична платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Академски опрема за честитки за возрасни Унисекс училишни чевли Овие елегантни чевли имаат стилски диз

Оваа лажица е одлична за пастрмка, лосос, сенка, скратено и повеќето други риби од слатководни риби Акци�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини Оваа подготвена, галери

Schok го редефинира она што треба да биде прифатлива, светска класа Екранот од 5,5 инчи покажува јасна и јас�

Please wait...