0
clear
  • Црвена Кап® Машка Двобојна Кошула На Екипажот Со Долги Ракави
  • -20%
  • -20%
Црвена Кап® Машка Двобојна Кошула На Екипажот Со Долги Ракави

Црвена Кап® Машка Двобојна Кошула На Екипажот Со Долги Ракави

DEN 351.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа работна кошула со копчиња со долги ракави е стилизирана за денешните автомобилски работници со исправен долен раб што изгледа паметно без разлика дали е напикана или не. Издржливата ткаенина рипстоп не само што спречува кинење, туку ја отстранува потта, одржувајќи ве поладни во парни ситуации. Изберете ја должината на ракавот и одговарајте со скриени копчиња за да ги задржите вашите проекти без гребење. Блокирањето на боите помага да се сокријат вообичаените дамки благодарение на стратешки поставените потемни панели. Правиот Раб изгледа професионално без разлика дали е напикан или изоставен. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Практичниот Џеб со Ракави држи пенкала, мерачи и мали алатки на дофат. Ексклузивната Ткаенина Рипстоп е лесна и дише, но 75% посилна од обичните ткаенини за работна облека. Покриените Копчиња ги одржуваат обоените површини полирани и заштитени. Индустриски перење пријателски.

Главните својства

Избор на купувачот

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

ПРОДАЖНА ТОЧКА : Подобрете го изгледот на вашиот дом со зачинување на вашиот прозорец...

Овие Трендови Меѓународната Дк Лига На Супер МиленичињаПартнери Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита Боја : Сло�

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

Фалсификуваниот Џони Зглоб на рокјок за фабрикатори и градители на системи за суспензија нуди 30 степен�

Карактеристики : 1 Материјал : Изработен Од Полиестер, лесен, мек и дише, ве загрева во fall и зима.2...

К251 ролетни имаат три контролни методи : ●Испорака и Испорака● потребни се 35 работни дена за да се испр�

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мал�

Тропска тема : шарена хартија за ткиво саќе папагал, овие можат да бидат обесени на таванот, гранките на �

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Please wait...