0
clear
  • Конкорд фиока за фиоки w tufflink
  • -20%
  • -20%
Конкорд фиока за фиоки w tufflink

Конкорд фиока за фиоки w tufflink

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Фустаторот за фиоки на Stork Confort Concord 6 се одликува со патентирана нова технологија за хардвер на Stork Craft, која ќе го направи собранието побрзо и полесно од кога било досега. Овој нов систем за склопување на новите облеки овозможува хардверот да дојде претходно собрани додека компонентите лесно се заклучуваат на своето место со звукот на клик. Шесте пространи фиоки на Конкорд обезбедуваат голем простор за складирање за сите предмети на вашето дете за наредните години. Производството Определување : Карактеристики на новата патентирана технологија за хардверска технологија Tuff Link што го прави склопот брзо, лесно и без загрижено, фиоката за фиоки Конкорд 6 може да се собере со едноставно кликнување и Заклучување на компонентите во дизајнот на Place Classic во безбеден, нетоксичен финиш на сите стандарди за безбедност и анти-припирање на дополнување : Бела, цреша, еспресо, црна, гулаб кафеава и сива боја на спецификации : Должина 52,2 инчи ширина 20 инчихејт 34 инчисинцид Должина на фигура 22 инчисиндид ширина на фигури 15 Инчисинзидална фиока Висина 4,75 инчи во категорија 127,6 фунти Класичен дизајн во безбедна, нетоксична завршница . Карактеристики на хардверската технологија што го прави склопувањето брзо и лесно . 6 пространи фиоки обезбедуваат обилен простор за складирање . ги исполнува сите стандарди за безбедност и анти-припивање . Димензии на димензии . Димензии : 52,2 "l x 20" w x 34 "ч.

Главните својства

Избор на купувачот

Предметот ќе ја направи просторијата украсена со исклучителен вкус Искрено се надеваме дека ќе ви се до

Ли Прецизност Куршум Големина Умре Комплет .314 Стандард 7 / 8 "х 14" Теми 90044 р р Ли .314 Комплет За Големина На �

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови Ве молим

Искористете го максимумот од вашиот трпезариски простор со Сора Дрво 3Парче Шалтер Висина Јадење Во соб

22" Ракав : 57см / 22 Без разлика дали претпочитате ракави или резервоари без ракави, постои стил на џемпер в�

Сосема Нова Рамка Рачно Изработена Во Сад Рамката Вклучува Акрилик, Подлога И Висечки Хардвер Отпорен Н

Димензија : една големина одговара на сите мажи и жени.) Големина на чевли Една Големина 3439 големина : Едн

Утешителот и неговите додатоци треба да се мијат одделно од другите предмети, а потоа да се исушат на во�

Овој прекинувач за прикажување информации за возачот е дизајниран да одговара на изгледот и функцијата

Компатибилен Со 19992014 форд 4.6 Л / 5.4 Л 4вентил мотори, директно завртки во фабрички конектори; Овие калеми с

Уживајте во симплистичката убавина на овој лесен бенд од бело злато од 10 карати Прикажувајќи впечатлив

46" биста на блуза : 95см / 37 Пливаат Шорцеви Жени Тип На Шема : Печатење Женски Костими За Капење Дводелно П�

Ова е првото официјално издание на саундтракот од култниот филм На Умберто Ленци "Он Посто Идеале По Осц

Секира спреј за тело за жени Анархија за неа 4 мл е женска мешавина од пенливи овошни ноти како што се јаб

Гринпиг, Третман На Септичка Јама, Вклучува 4 Пакети За Целогодишно Снабдување, Природен Систем За Чисте

Рака тафтувана Во Индија .Натопи Боја Тепих Колекцијакварел Килим Уметништво Во Акварел и бујни тексту�

Уживајте во 7 стапки Точка бор Целосна Претходно осветлена Елка со својот класичен дизајн На Новогодишн

Довод На Моторот Колектор Заптивка Постави Внесување На Моторот Колектор Заптивка Сет Одговара : 1995.200020

Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврди

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Gicle

Риболовната Кошула Со Долги Ракави Realtree Wav3 Е изработена од Ткаенина за мешавина од полиестер и спандекс

Појасот Snuggfit И Лентите Со Двојно Држење помагаат да се испорача врвна удобност и да се задржи пелената н

Please wait...