0
clear
  • Сора Дрво 3-Парче Контра Висина Јадење Во Собата, Таупе
  • -20%
  • -20%
Сора Дрво 3-Парче Контра Висина Јадење Во Собата, Таупе

Сора Дрво 3-Парче Контра Висина Јадење Во Собата, Таупе

DEN 2879.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Искористете го максимумот од вашиот трпезариски простор со Сора Дрво 3-Парче Шалтер Висина Јадење Во собата. Овој комплет за заштеда на простор вклучува правоаголна маса за висина на бројачот и две столици за седло. Повисока висина го прави овој комплет за јадење удобен и за гостите што седат и за оние кои одат да разговараат или да помогнат во домашните задачи. Столиците се обложени со мека ткаенина. Комплетот за јадење е достапен во сива и затемнета завршница. Комплетот за јадење со висина на бројачот вклучува маса и две соодветни столици. Столици за седло со тафтувани копчиња со контурно седиште и потпирачи за нозе, тапацирани со ткаенина во цврста боја со густа подлога од пена. Табелата е изградена од висококвалитетен МДФ со цврсти нозе од гумено дрво, завршена СО 3д хартија од зрно дрво. Ногата на столицата е изработена од цврсто гумено дрво.

Главните својства

Избор на купувачот

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашиот 1парче предв

Фалсификуваниот Џони Зглоб на рокјок за фабрикатори и градители на системи за суспензија нуди 30 степен�

ПРОДАЖНА ТОЧКА : Подобрете го изгледот на вашиот дом со зачинување на вашиот прозорец Додадена дневна п

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

100% Памук : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека...

Завршница обложена со прав за долготраен стил Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т6061, секо

Спецификации : Применлив Пол : Женски Ткаенина : Полиестер Стил : Секојдневен, Деловен Шема : Цврста Боја.

Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основе�

Please wait...