0
clear
  • Monroe Shocks & Struts asepceptrum Absorber Abtorber се вклопува: 2002- Киа Седона
  • -20%
  • -20%
Monroe Shocks & Struts asepceptrum Absorber Abtorber се вклопува: 2002- Киа Седона

Monroe Shocks & Struts asepceptrum Absorber Abtorber се вклопува: 2002- Киа Седона

DEN 3334.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

Инженерски за да добиете повеќе милји од вашето возило, собранието на патоказот ги вклучува сите потребни компоненти во една единица. Ги исполнува спецификациите на ОЕ и го намалува времето на инсталација, елиминирајќи ја потребата за пролетен компресор. Конзистентно возење-ОЕ цело време течност содржи специјални адитиви за да помогне при екстремни температури и помага во намалувањето на распаѓањето на нафтата. Контрола и издржливост-клипот со флуон, обезбедува конзистентно запечатување помеѓу клипот и цевката за притисок за подобра контрола и зголемена издржливост. Исклучително ракување - раселено вентилирање на шипката, подесено специјално на секое возило, се прилагодува на екстремите на патот за да обезбеди конзистентност и непречено возење (на повеќето апликации). Подобрува перформанси-Полнењето со азотно гас одржува контакт со гуми до пат за подобрено возење и ракување со намалување на аерацијата (на повеќето апликации). Подолг сервисен живот-хромирано позлатен клип, бронзено засилено шипка за лежиште и специјален заптивка за единечна усна обезбедува издржливост и подолг животен век на услугата (каде што е применливо). Факултативно браник за подигање/џвакање на прашина - заштитниот багажник за прашина ја намалува нечистотијата и влагата, додека браникот на џунк го намалува тешкото движење на суспензијата (и двете се продаваат одделно). Намалената бучава, вибрации и грубост-Активната контрола на Twin Technology-дава исклучителна контрола под повеќето услови на возење, додека изолира бучава поврзана со влијанието, вибрациите и грубоста. Се вклопува во Изберете : 2002-2005 Киа Седона и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа работна кошула со копчиња со долги ракави е стилизирана за денешните автомобилски работници со ис�

Винзор има импресивна количина на боја и одржува остар раб за остри линии и детална работа Прецизен дел

Сантос ЈУНИОР Од Визари терф фудбалските чевли Се одлични за девојчиња и момчиња Со големини од 8с Мало �

Подигнатиот Градинарски Кревет Од Изразите во Дворот ви дава совршено место за одгледување на вашите о�

Bose Sound Link Color II Protable Bluetooth Безжичен звучник Citron Bose Sound Link Color II Protable Bluetooth безжичен звучник, Citron верзија ....

Спортска тркачка лента додава поп боја на нашите иконични затнувања Направено со лесен, издржлив кросл�

Уметник : Red Atlas Designs Subject : Map Style : Anitique Product Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за виси, уме

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Покажете ја вашата фигура и стил со заоблени фармерки од фармерките Софија од Софија Вергара...

Поставете го или облечете го самостојно, во секој случај, сигурно ќе удрите во стилот на домашен терен б�

Овие Трендови Меѓународниот Нетфликс Супер ИзмамнициПостер За Ѕидови Е дизајниран со висококвалитетн�

Прославете ја мама, прославете ја пролетта со ласкав, луксузен сет за спиење на мат сатен Ineенската наме

Metенскиот британски витез метро е безвременски патика што го враќа ретро судот назад во сегашноста...

Немојте да бидете измамени од неговата симпатична големина, Професионална Шминка НА НИКС Крајна Уредув

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови...

Фустаторот за фиоки на Stork Confort Concord 6 се одликува со патентирана нова технологија за хардвер на Stork Craft, ко

Овој удобен пуфер отпорен на вода во должина на средината на бутот е направен со поли полнење Стилски то

Елен е фрорен во дрвена околина на оваа рустикална област килим што потсетува на таписерија...

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Овој сет за фустани за бебиња вклучува целосен фустан за печатење со графички хулахопки на колена на ху�

Карта на Калифорнија 1896 година за циклуси, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметни

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Уметник : Georgeорџ Брукшавсубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано

Комфорна удобност на Ли женски панталони со панталони за удобност плетени со права нозе се направени со

Инспириран од класичен стил на куќа, Товите домови и градини Лоуел 3 фиока комбинираат шипки инспириран�

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични вредности во различни големини, оваа подготве

Willе ги обожавате овие машки боксерски брифи, направени од удобна ткаенина за истегнување и отпечатени с

Please wait...