0
clear
  • нак Од С' вел Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Складирање На Храна, Ѓевреци, оз
  • -20%
  • -20%
нак Од С' вел Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Складирање На Храна, Ѓевреци, оз

нак Од С' вел Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Складирање На Храна, Ѓевреци, оз

DEN 159.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

S 'well s' toakeway Tumbler 24oz патување / тамблери од нерѓосувачки челик имаат двослојна конструкција изолирана со вакуум, дизајнирана да ги одржува пијалоците ладни и топли подолго и доаѓа со капак што се појавува и слама од не ' рѓосувачки челик flexi. Секоја Гимнастика има уникатни бои, отпечатоци, обрасци и текстури, сето тоа додека обезбедува супериорна функционалност. Нашите метални контејнери за пијалоци се дизајнирани со широк отвор на устата и тенок раб за лесно пиење и додавање коцки мраз, за да можете повторно да го полните и повторно да го користите одново и одново. Без разлика дали сте на чело на се заедно или пикник, ќе најдете s ' sip Тамблер држи вашите омилени пијалоци само право. Контејнерите за пијалоци S ' well се вакуумски изолирани за да ја направат вашата кондензација без кригла. Пиењето во движење никогаш не било полесно - или позабавно! Вашата потрага по безбедност е завршена. Сите S ' well контејнери се без БПА и се состојат од 18/8 врвен нерѓосувачки челик за храна. Ние сме во согласност со прописите на Калифорнија Реквизит 65 и нашите производи се сертифицирани да ги исполнуваат сите регулаторни барања од независен и акредитиран објект за тестирање. 24оз големина. Карактеристики двослојна, вакуум-изолирана конструкција . Дизајниран да ги одржува пијалоците ладни и топли подолго . Отворање доволно широко за повеќето коцки мраз . Бпа-слободен . Кондензација-доказ . Составен од 18/8 врвен нерѓосувачки челик за храна. Секој има уникатни бои, отпечатоци, обрасци и текстури. Обезбедува супериорна функционалност. Само за миење раце.

Главните својства

Избор на купувачот

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурн

Цилиндри ЗА ТРКАЛА : 7274 Тојота Пикап, 8485 Тојота Пикап, 8485 Тојота 4рунер Бек / Арнли Тркало Цилиндар 0723296 На�

Ве молиме дозволете 12 см се разликуваат поради рачно мерење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење �

табелата со генерички големини не е нашата големина Ако пакетот е изгубен, ние ќе ви испратиме нов пакет

Овие Трендови Меѓународната Дк Лига На Супер МиленичињаПартнери Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

Херој Миризливи Лента 8 Гал ЦИТРУС 40ЦТ Само Кеси За ѓубре од брендот Херој се направени со Ленти за Мирис

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Овие чорапи СЕ 3д печатени со прекрасни дезени за да ги направат вашите чорапи уникатни и различни.Хигие

Завршница обложена со прав за долготраен стил Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т6061, секо

Бебешки Кревет, Преклопливо Цветно Печатено Бебешко Креветче со Перница Опис : висококвалитетен матери

Елегантни Карирани Слаби Разнобојни Плус Големина ПАНТАЛОНИ 3xl (18) Ограничени Количини, Ексклузивно за !

Патриот Рамки создаде Фино квалитетна Класична Црна Рамка со 22к Сребрен Медалјон за Вашиот Чесен Серти�

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основе�

Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, вратот на екипажот и дизајнот на блокови во боја, меки на до�

Изработени од висококвалитетна ткаенина.Само Знамето, Без Бандера.Се одликува со ракав на врвот за вмет

Пол : Женски.должина : NOPlatform Висина : 1cm / 0.5 СМ / 10" НОГА ШИРОК : Т9, 510СМ / 3.Пол : Жени Горен Материјал : Ве Молим

Ако имате проблем Со Спин Мајстор производ што сте го купиле од овластен продавач, ние ќе го решиме! Биде

Чувајте го вашиот електричен шпорет чист со овие Тави Дизајнирани да се вклопат под горилникот на елект

Карактеристики : 1 Материјал : Изработен Од Полиестер, лесен, мек и дише, ве загрева во fall и зима.2...

Please wait...