0
clear
  • Универзална Инде Картички, Пресуди, 8, Избрани
  • -20%
  • -20%
Универзална Инде Картички, Пресуди, 8, Избрани

Универзална Инде Картички, Пресуди, 8, Избрани

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова е нарачка од 1 Пакет100 По Пакетдржете го вашиот воз на размислување на вистинскиот пат и вашите белешки организирани со пригодни индексни картички. Од суштинско значење за учениците, звучниците и готвачите, индексните картички организираат белешки, рецепти и часови за учење. Силните картички се направени од акции без киселина со две точки. Практичната големина е лесна за мешање и складирање дискретно додека се презентира. Одлично за создавање картички и игри за промовирање на учење и меморија. Пресуда : Пресуди; Големина На Картичката : 5 х 8; Боја(И) : Избрани; Семејство На Бои : Разнобојни. 100 по Пакување;Димензии На Производот : 8 "L x 5" W x 0,81 " H;Тежина На Производот : 0,87 Фунти;Чувајте го вашиот воз на размислување на вистинскиот пат.; Суштинско значење за учениците, презентерите за меморија и земање белешки.; Акции без киселина, две точки.; Одлично за картички и игри за промовирање на учење и меморија.;. Индекс Картички, Пресуди, 5 Х 8, Избрани, 100/Пакет Цел на 1 Пакет.

Главните својства

Избор на купувачот

Херој Миризливи Лента 8 Гал ЦИТРУС 40ЦТ Само Кеси За ѓубре од брендот Херој се направени со Ленти за Мирис

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мал�

Хартбрејкс се стреми да испорача квалитетни сопирачки кои вршат во какви било услови за возење со допир

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Дизајни : Истегнување,лабаво вклопување, Секојдневна блуза, маичка со кратки ракави, врвови на вратот на

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Комплет За Предни Топчести Споеви Компатибилен со 1996 2004 Исузу Родеопозиција : Предна Белешка : Комплет

Воени внуци Дедо Ми Е Ветеран Бебешкото Боди има црвено бело и сино американско знаме патка за момче или

Закачете се да се исуши.Ако сакате повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Пролет Трен

Ахгли Компанија Шарена Надворешна Правоаголна Киселина Зелена Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 и

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

Please wait...