0
clear
  • Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Жад Зелена Површина Килими, 8' 10'
  • -20%
  • -20%
Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Жад Зелена Површина Килими, 8' 10'

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Жад Зелена Површина Килими, 8' 10'

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ахгли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Жад Зелена Површина Килими, 8 "х 10". Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Главните својства

Избор на купувачот

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом dã © со едноставно цветно цветно цветно цвеќе "Флора�

Повлечете столче во бар во индустриски стил како оваа за релаксирачка вечер во вашиот дом Оваа столче н�

Едноставен стајлинг, убави отпечатоци, што повеќе може да побара таа? Скокањето на половината за врзува�

Натпревар за натпревар Неговиот врв на пижами и дното се победничка комбинација, доаѓаат во кревет за с�

Чекор во светот на забава Со Nokia G100 Со голем 6,5" HD + екран, дисплеј од раб до раб и помазна графика, тој обез�

Произведени Со Издржлив Сјај Полипропилен (ДГП) Изработена Од Издржлив Сјаен Полипропилен( ДГП), првата

Хулахопки Хулахопки Пролетни Чорапи Носејќи го под здолниште или панталони за одржување на телесната

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Суперладни шорцеви од без граници имаат вашиот викенд да изгледаат подготвени да одат Нагласено со лес�

Mpero Impact X Chickstand Case за Sony Xperia Z3 Mpero Impact X Chickstand Cask S за Sony Xperia Z3 За паметен телефон Teal Chevron Апсорбирање на шок

Please wait...