0
clear
  • Елементи на дизајнирање и органски во модерен wallиден часовник со пастели тонови
  • -20%
  • -20%
Елементи на дизајнирање и органски во модерен wallиден часовник со пастели тонови

Елементи на дизајнирање и органски во модерен wallиден часовник со пастели тонови

DEN 351.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој оригинален модерен часовник со тркалезно дрво wallид се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . детали за детали за детали за дрвото малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен карактер на дрво на вашиот часовник за дрвени дела . Елементите и органските во пастел Тоновите на ликовната уметност директно се печатат на дрво со употреба на супериорен квалитет 6 бои UV мастило,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери. Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат вистински оригинален часовник со тркалезни wallидови што го прави фокусна точка на секоја просторија .. Карактеристики. - Стил : Модерен и современ тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . - пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво . - Број на парчиња : 1. - Големина : Средна, голема, мала. - Боја : розова. - Земја на потекло : Канада. - "aa " батерија вклучена со вашата нарачка . - Лесно е да се обесувате . видете ги опциите паѓаат за достапните големини. Користејќи го мастилото со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. АА "" батерија вклучена со вашата нарачка. Лесно е да се обеси.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Шахија Зелените Маслинки се совршено кисела во вода, сол, оцет и масло Тие се едноставни, но сепак вкусни

Колекцијата Валаби претставува квалитет без компромис Овие килими се меки, кадифни и елегантно дизајни

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Големина : С Половината : 62см / 24.41" Колк : 98см / 38.58" Бутот : 51см / 20.08" Должина : 97см / 38.19" Големина : М Половинат

100% Памук : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека...

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

Цилиндри ЗА ТРКАЛА : 7274 Тојота Пикап, 8485 Тојота Пикап, 8485 Тојота 4рунер Бек / Арнли Тркало Цилиндар 0723296 На�

Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да б�

Ако имате проблем Со Спин Мајстор производ што сте го купиле од овластен продавач, ние ќе го решиме! Биде

5.6 cttw Оригинален Син Сафир Родиум Позлатен Сребрен Тресок Нараквица Подарок Кутија : Овој Сребрен Удар Е

Карактеристики : 1 Материјал : Изработен Од Полиестер, лесен, мек и дише, ве загрева во fall и зима.2...

Подесени примарни цевки со должина за улични перформанси Мала тежина и цврсти цевки со 16 мерачи., Колект

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

Please wait...