0
clear
  • Виножито Природен Флуорит Кристален Камен Приврзок Рачно Врежана Печурка Лековит Кристален Ѓердан
  • -20%
  • -20%
Виножито Природен Флуорит Кристален Камен Приврзок Рачно Врежана Печурка Лековит Кристален Ѓердан

Виножито Природен Флуорит Кристален Камен Приврзок Рачно Врежана Печурка Лековит Кристален Ѓердан

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : Големина : околу 24x15mm, должината на ланецот е околу 45+5cm Material : приврзокот е изработен од природен флуорит и месинг пролетен прстен, мала тежина, мазен допир, издржливо галванизација, не е лесно да се избледи, издржлив. Поради природниот материјал, текстурата и бојата на камениот приврзок ќе варираат. ОДЛИЧНО РЕЗБА : приврзокот е рачно врежан, а јасните детали прават печурките да изгледаат живи и убави. Ракотворбите се полни со креативност на дизајнерите и имаат уникатен уметнички шарм. Лековит Камен Приврзок : Флуоритот одговара на чакрата на веѓите и може да се користи за медитација и инспирација за помош при емоционална вознемиреност. Тоа помага да се елиминира негативната енергија акумулирана во телото и да се спречи инвазијата на надворешната негативна енергија. Употреба : Погоден За правење ѓердани, нараквици, обетки за приврзоци, синџири за клучеви, синџири за џемпери итн. Исто така одличен подарок за пријателите и семејството да ги изразат своите најдобри желби.

Главните својства

Избор на купувачот

Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го п

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

9х10 инчи Игри На Глувчето, Канцеларија Глувчето Крпа покрие врвот и гумена основа Издржливиот капак од т

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

Одлична вредност белата пченка тортили се разноврсни, богати со вкус и совршен додаток на вашата вечера

Карактеристики : Директна замена на вашата единица.Приклучок и игра, директно вклопување, лесно installation.N

СолМекс 15 мл овални конзервирани сардини со домат секогаш се диви фатени и спакувани веднаш по фаќање з�

Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен Ве молиме споредете ги големините на деталите с�

Bootенски стоп чизми го комбинира стилот на модерна модна бута со сензибилитет на водоотпорна конструкци

Цитат За соба За перење Отстранлива Налепница За Налепници За Ѕидови Винил Уметност Домашен Декор Спец�

Дизајни : Истегнување,лабаво вклопување, Секојдневна блуза, маичка со кратки ракави, врвови на вратот на

HD ултра чисто заоблено стакло за i Phone 11 Pro Max / Xs Max (6,5 инчи 2019 / 2018 ослободување) е 99,99% точен екран на допир 0,

Џенифер Ригсби претставува прекрасно Уметничко Парче Од 19х24 Црно Модерно Дрво Врамено Во Дрво, со насло

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 60см / 23,62" Половината : 60см / 23,62" Врвови Должина : 38см / 14,

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликов

Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурн

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Женски Есенски Метал Копче Еднобоен Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Облечен Женски Дукс

Убава буква црните Ткаени нараквици се за соодветни облеки за танцување на стомакот Сребрената наракви

Чувајте Топло : Дебела целосна кадифен поставата, ви даде удобно искуство, нека оваа зима веќе не е ладна

Туш врата со полици Ove Decors бесконечни 64 13 / 16 in Tampa Framightless Hinge Thourse Door Set има фиксен систем за шарки на панело

✤ Ширина : 42 и 52 Инчи Ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање Женски Фуст

Please wait...