0
clear
  • -Фал сет за керамички прибор за лесна нега од 18 парчиња
  • -20%
  • -20%
-Фал сет за керамички прибор за лесна нега од 18 парчиња

-Фал сет за керамички прибор за лесна нега од 18 парчиња

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сетот за керамички прибор за лесна нега со лесна нега комбинира стил, технологија и вредност во висококвалитетната колекција која не може да се победи. Комплетот располага со иновативен не-стискински керамички ентериер за површина отпорна на гребење, заедно со алуминиумска основа за дури и дистрибуција на топлина, што резултира во дури и готвење секој пат. Стаклените капаци ви овозможуваат да ја следите вашата храна од почеток до крај. Покрај висококвалитетните тави за керамичко пржење, тави сос и холандска печка, во собата се наоѓаат и голем лист за колачиња, четири лажици за мерење, четири мерни чаши, три кујнски прибор и пароброд. Овој сет од 18 парчиња ќе ги засили потребите на целата ваша кујна од првично до крај! Сет за керамички прибор за лесна нега со 18 парчиња лесна нега : Вклучува : 8 "тава за пржење, 9,5" тава за пржење, 11 "тава за пржење, тава со сос од 1 QT, 2 QT покриен сос, тава со сос од 3 QT, 5 QT покриена холандска печка, голема Лист за колачиња, 4 мерни лажици, 4 мерни чаши, цврста лажица, слотирана лажица, цврста шпатула и паробродски вметнувачи за вметнување, обезбедуваат рамномерни и темелни керамички ентериери за готвење, кои се спротивставуваат на гребење, а капаците за боење ви овозможуваат да ја следите вашата храна бидејќи се готви за готвење, се безбедни за употреба На нестепена гаранција за живот на готвач.

Главните својства

Избор на купувачот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Овие Трендови Меѓународната Дк Лига На Супер МиленичињаПартнери Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

Материјал : Полиестер 2 За женска долна облека, постојат опции како машки шорцеви, беспрекорна долна обл�

Свесност за менталното Здравје Храбар и Силен Ползавец За Новороденчиња, со зелени срца и стрели Помогн

Забелешка : Не, висат Или Линија Сува Кленки Жени Закачени Кошули.Женските Кошули Врвови Е Симпатична.Но

Шахија Зелените Маслинки се совршено кисела во вода, сол, оцет и масло Тие се едноставни, но сепак вкусни

Оваа прекрасно дизајнирана налепница го прикажува Знамето На Гордоста На Виножитото со фиренца со пома

Оклахома Ленд раш 1893 Номестед Барателите Брзаат Во Чироки Стрип Оклахома Територија на 16 септември 1893 Н

Автомобил / Dc Полнач Компатибилен ЗА Htc Желба 21 Pro (двојна USB Порта, вклучен Кабел За Полнење Податоци) Црн

Канзас Силуета Мандала Женски Плус Големина Маица, совршен роденденски подарок за оние родени и израсн�

Патриот Рамки создаде Фино квалитетна Класична Црна Рамка со 22к Сребрен Медалјон за Вашиот Чесен Серти�

?Сетот за рождество 13 во затворен простор е изработен од материјал од смола, рачно изработен и извонредн

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови ПајакДевојкаПајакДевојка #68 Ѕидниот Постер е дизајниран со

Вклучени : Dell 7910 Работна Станица 2x E52643v3 Шест Основни 3.4 Ghz Процесори, 128gb RAM МЕМОРИЈА, 250 GB NVMe M 2 SSD Со PCIe Адап�

Прегрнете ги вашите корени во овие, Сакам Индијана Божур Цвет Дете Фустан Прави прекрасен роденденски п

Куќа Фенвеј 25х32 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов Ви Поса

56 " Ракав : 52см / 20.16 "Должина : 68см / 26 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см / 37.46 "Должина : 72см /

Супергардз Најквалитетен Заштитник Против Шпионски Екран За Приватност : АнтиМеур, АнтиГребење, АнтиОт

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да б�

Изработени од висококвалитетна ткаенина.Само Знамето, Без Бандера.Се одликува со ракав на врвот за вмет

Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење : Одговара на големината на стилот : Секојдневен, ве Молим

Please wait...