0
clear
  • М 1.8-ДИН Во-Цртичка Морски Одделение Дигитални Медиуми Приемник Со Bluetooth
  • -20%
  • -20%
М 1.8-ДИН Во-Цртичка Морски Одделение Дигитални Медиуми Приемник Со Bluetooth

М 1.8-ДИН Во-Цртичка Морски Одделение Дигитални Медиуми Приемник Со Bluetooth

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Приемникот За Дигитални Медиуми Clarion 1.8-DIN Во Цртичка M608 Со Bluetooth е софистициран приемник со повеќе зони со стилски, но намерен дизајн кој е совршен за морската средина. Со својот ip55 сертифициран преден панел, изворната единица M608 го обезбедува најдоброто во упадот во вода и заштитата од солена вода во својата класа. Останувањето поврзано со вашата дигитална музика е лесно со Bluetooth и USB конекција, Благодарение на вклучувањето на поддршката apt X codec, корисниците можат да уживаат во квалитетно аудио слично НА ЦД преку едноставна bluetooth конекција што овозможува аудио стриминг. И, бидејќи е можно да се контролираат до 4 независни волуменски зони на истиот сад, секој може да ужива да го слуша истиот извор во кабината, во пилотската кабина и на палубата со слобода да ја прилагоди јачината на звукот врз основа на индивидуалните преференции. Јасно видлив, висок контраст 13-цифрен, 2-линиски ЛЦД-дисплеј. Предниот панел вода влезот заштита (IP55). Bluetooth музика стриминг Со Qualcomm apt X. ipad/i Phone / i Pod подготвени. Сириусхм & Пандора интернет радио подготвени. USB & 2 aux влезови. 4-контрола на јачината на звукот. Глобал АМ / фм / временски бенд тјунер. 50В х 4 мосфет засилувач @ 2? стабилна. 8-канал/4 V RCA предзасилувач излези. Вградени филтри со низок премин и висок премин. Nmea 2000 поврзување со опционален интерфејс кабел (MW6). Жичен морски далечински подготвен (MW1/MW2/MW3/MF2). Вклучува жици и шасија од нерѓосувачки челик со гумени дихтунзи (IPX3) и хардвер за монтирање од нерѓосувачки челик. Модел М608.

Главните својства

Избор на купувачот

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипаж на вратот на

Материјал : Polyesterseason : Пролет, лето, есен, Винтерстил : Секси стилеп : Долна облека за миење : Рачно миење ла

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Ракав : 48см / 18.90" Должина : 62см / 24.41" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА :

Ова е унисекс возрасен 60% памук од 40% полиестерска маица со трајна издржливост Нашите маици се преостана

Килкики големо фустан за жени екипаж фустан без ракави слатки руфли замав, проточни кратки фустани бој�

Партиски обичен халтер халтер морнарица сина женска резервоар Tops & Camis XS (2) Ограничени количини, ексклуз�

Не го гледате вашиот код за боја? Можеме да одговараме на секоја OEM боја за кој било Make / Model Аеросолна спр�

Најдобри Постери Арнолд Шварценегер Постер Метален Принт 12х16 Голем Уметнички Принт На Метал 12х16 Боја К�

Спецификации : Има симпатична шема на животни со цртан филм, вклучувајќи куче, мечка, пилешко и има и диз�

Пикадинис Жени Крстосница Отворени Пети Топли Влечки Мемориска Пена Мека Руно Кадифен Куќа Влечки Затв

Оваа прекрасна ангажман прстен функција 9Х7 ММ круша сече сина сафир во амбиент пасијанс Целиот сафир е �

Додадете стил и персонализација во уметничката колекција со еден од нашите висококвалитетни улични зн�

Please wait...