0
clear
  • Тркалање Една Порција Кафе Мешунка Фиока, Сива
  • -20%
  • -20%
Тркалање Една Порција Кафе Мешунка Фиока, Сива

Тркалање Една Порција Кафе Мешунка Фиока, Сива

DEN 295.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Совршено решение за чување и организирање мешунки за кафе со една порција и/или карафи во вашиот дом или канцеларија., Карактеристики уникатни, задни ролки што овозможуваат фиоката лесно да се премести на која било плоча., Држи 35 Единечни Сервиси и/или Гарафни мешунки., Фиоката за лизгање овозможува лесен пристап до мешунките за кафе., Обезбедува дополнителен простор за складирање на кафемат или чаши., Црн прав заврши комплименти секој декор., Лесен за чистење и одржување.Не е потребно собрание., Изработен од современ метал од жица., Мерки (W x d x h") : 13 "x 15" x 3 " Lipper НОВА Фиока За Тркалање Кафе, Црна едноставно и ефикасно решение за сите ваши потреби за организирање и складирање. Идеално организирање решение за кафе. Безбедно ставете го на шалтер за да ги одржувате вашите резерви организирани. Направено со издржлив и цврст метал.

Главните својства

Избор на купувачот

СЕНГЕ ГРАФИКАТА Е ДИЗАЈНИРАНА ДА БИДЕ НАЈДЕТАЛНА, НАЈКВАЛИТЕТНА ГРАФИКА НА РАСПОЛАГАЊЕ НАШИОТ НАЈСОВР�

Може да се користи како совршена декорација на вашето биро или кревет за придружба на вашите деца.Допир�

Користен dell Opti Plex 7050 minitower (MT) компјутер напојуван Од Intel Core i77700 @ 3.60 GHz (7ма генерација) ПРОЦЕСОР СО 8 GB DDR4 RAM �

Само Мојата Големина е сега ЏМС од ханес симпатичната, удобна качулка на која ќе сметате цела сезона Нип

Колку и да е разноврсна, со кабриолет ремени Вистинскиот Триаголник На Телото Кабриолет Ремен има меко �

Каролини Богатства BB5488 GF Bloodhound Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Bloodhound Добредојдо�

Винил Поларно Бело 34"Л х 29.5" х 14.75" Капак На Климатизерот (3021) ОД АДКО Заштитете го вашиот клима уред на пок

Должините и ширините може да варираат од објавените димензии Додатоци во животниот стил фотографии не �

Унисекс Љубовници Моден Бизнис Дизајн Рачен Часовник Кожа Часовник Спецификација (прибл) Дијаметар : 2

Вратете ја својата татковина со Хероите на Бунтот Бура Вистинските Синови На Скирим ги водат застрашув�

Ahgly Компанијата Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Светла Цијан Сина Површина Килими, 4 'x 6'...

Бидете стилски и сигурни во нашето здолниште за пливање во алинија со минимизатор на колкот и бутот и пр

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема Црна Крава Црна Површина Килими, 3 'х 5' Дизајниран да изд�

Среќен Ден на Мајката плетени каранфил денот на мајката подарок кукла и Гноми Материјал : крпа Боја : как

Овој Тренд Меѓународен Дизни Пиксар Лука Мрежа Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни у�

НОСЕТЕ ГИ ОД УТРО ДО ВЕЧЕР : овие супер слаби фармерки за жени може да се носат во секој час од денот и мож

Опис : Име На Производ : Тренер За Половината Ме Грабне Завој Материјал : Полиестерноте : за рачно мерење,

Карактеристики На Производот : Женски Секси Чипка Проѕирен Секси Фустан Со Трегер (Вклучувајќи : Танга) �

Моќта се наѕираше користејќи издржливи предива за лесна нега, долготрајна брилијантност, колекцијата М

Одлично е да се спарите со вашите омилени фармерки ,шорцеви или слаби панталони за секојдневен трендовс

Кутијата за кибрит ги инспирира децата да бидат секојдневни херои со возила инспирирани од реалниот св�

Мал Неонблонд Плик Лак Ѓердан Со Дрвена буква што е отпечатено со уникатно печатење Должината на ѓердан

Однесете ја вашата гардероба и стил на следното ниво со антицелулитни шорцеви за плен...

Дрвената столица ќе понуди класичен, елегантен изглед при опремување на вашата установа Оваа столица ќ�

Ли Женски Плус Големина Ултра Лукс Долг Директно Жан / Б>Ли Ултра Лукс Правите фармерки го претвораат се�

Please wait...