0
clear
  • Сребрени ѓердани од накит Клуб за жени - Селевер ѓердан за жени 14К злато позлатено сребро - Централ на ѓердан од смарагд, акценти на бел дијамант - хипоалергичен прив
  • -20%
  • -20%
Сребрени ѓердани од накит Клуб за жени - Селевер ѓердан за жени 14К злато позлатено сребро - Централ на ѓердан од смарагд, акценти на бел дијамант - хипоалергичен прив

Сребрени ѓердани од накит Клуб за жени - Селевер ѓердан за жени 14К злато позлатено сребро - Централ на ѓердан од смарагд, акценти

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

На Jewersers Club, ние сме горди да им понудиме на нашите клиенти ексклузивен, врвен квалитетен дијамантски ѓердан за жени парчиња по разумни цени. Совршен подарок за баба или подарок за роденден за подарок за мајка!. Дајте им како подароци за ден на мајки, подароци за баба или подароци за роденден за мама! . Хипоалергичен и безбеден-направен со нула-никел, хипоалергичен со нула-олово, злато позлатена сребрена боја, и вистински бели дијаманти, овој сребрен ѓердан за жени е изработен квалитетно за да се заштити од реакциите на кожата и алергиите. Со вкусно уште вкусно, овој ѓердан од злато од 14 килограми, прикажува оригинален смарагд во срцето, опкружена со вистински .

Главните својства

Избор на купувачот

Моќта Се Појави Во Турција Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во в

Уметник : Жан Плутсубјект : Цветен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галер

Oil Seal Fits : 5158 Alfa Romeo 1900, 5157 Alfa Romeo 1900 C, 5463 Alfa Romeo Giulietta, 5862 Alfa Romeo 2000, 6268 Alfa Romeo Giulia, 6268 Alfa Romeo Giulia Sprint, 6267 Fiat 600 D, 6668 Al

59 Колкови : 27.76 Колковите : 42.95 Колкови : 29 Големина на дете(см)12 Години Биста : 62 Колкови : 6623 Години Биста : 6

Сезона : Сите сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневно Стил : Секојдневен и кул Тип На Шема : Печатени...

❥ Материјал : Памук и спандекс Дишење и удобно ❥ Карактеристики : Дупче за кратки стилови на вратот Дне�

по или за време на исходот, испратете ни епошта директно на информации@ (максимум опцијата се нуди Со Огр

Хасе, Андреа 32х23 Златно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов Фенси Кро

Дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен Со Macbook Pro 16 инчен M2 / M1 Pro / Max Со ТЕЧНА МРЕЖНИЦА TOUCH ID (Модели : M2 A2

Костумот за здолништа за жени за млади е погоден за сите сезони Опремена за тенок вклопување, тој е исеч�

Препорака за колокација : Спарете со фармерки или хеланки, додадете накит и чевли имате дневен изглед бе

Добредојдовте во продавницата на Jinинчанг ~ Ние сме пријатни тимови кои се посветени на подобрување на к

Оваа крајна капа на рачката е вистински дел за замена за опсег / шпорет / рерна Тој е компатибилен Со Општ

Комплиментирајте ги вашите работни површини од природен камен, камини, гранитни шипки, полици и влезови

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Please wait...