0
clear
  • Артофрамс Мед Рамка За Слика, Оваа Рамка За Постер Од Кафеаво Дрво Е Одлична За Вашата Уметност или Фотографии, Доаѓа Со Редовно Стакло
  • -20%
  • -20%
Артофрамс Мед Рамка За Слика, Оваа Рамка За Постер Од Кафеаво Дрво Е Одлична За Вашата Уметност или Фотографии, Доаѓа Со Редовно Стакло

Артофрамс Мед Рамка За Слика, Оваа Рамка За Постер Од Кафеаво Дрво Е Одлична За Вашата Уметност или Фотографии, Доаѓа Со Редовно

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Топла јаворска завршница го открива богатото дрвено зрно на оваа рамка и квалитетната изработка. Традиционално во стил, добро функционира за прикажување семејни моменти, индивидуални портрети и убаво прикажување дома или во канцеларија. Медот На Јаворов Мед Доаѓа Со Редовно Стакло и закачалка за пила за монтирање на ѕид!. Направено Од Дрво - оваа единствена прилагодена рамка за слика ќе го подобри секое уметничко дело што ќе го ставите во неа!. Одговара На 10х13 Инчни Фотографии! Вистинската големина На Рамката (завршена големина) е 11, 5х14, 5 инчи. Оваа рамка е широка 1 инчи и висока 0,7500 инчи. Таа има .Усна од 25 инчи (делот што ја покрива вашата фотографија) и зајак од 0,4370 инчи (простор помеѓу усната и задниот дел на рамката, максималната дебелина на уметноста што може да ја држи оваа рамка).

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : 1 Изработен е од висококвалитетен материјал и издржлив 2 Свинче банка со голем капацит�

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

100% Памук : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека...

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Тропска тема : шарена хартија за ткиво саќе папагал, овие можат да бидат обесени на таванот, гранките на �

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 'х 3'...

Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурн

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

Воени внуци Дедо Ми Е Ветеран Бебешкото Боди има црвено бело и сино американско знаме патка за момче или

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

①Материјал Е Направен Од Плетење, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа.62" ракав :

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Оваа прекрасно дизајнирана налепница го прикажува Знамето На Гордоста На Виножитото со фиренца со пома

Please wait...