0
clear
  • Примарно Злато Каратно Бело Злато Дијамант И Кабохон Аметист Обетки
  • -20%
  • -20%
Примарно Злато Каратно Бело Злато Дијамант И Кабохон Аметист Обетки

Примарно Злато Каратно Бело Злато Дијамант И Кабохон Аметист Обетки

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Разубавете го вашиот стил со овие примамливи обетки од роден камен во февруари изработени од 14 каратно бело злато. Овие обетки имаат овална форма, 0,70 cttw виолетова кабохон сече аметист скапоцени камења опкружени со 0,16 cttw тркалезни природни дијаманти за хипнотизирачки изглед. Совршени за секоја посебна пригода или секојдневно носење, овие блескави обетки се прицврстени со затворачи за столбови и туркање назад.Метална Тежина : 0,91 грама Тип на накит : Тип На Фино Обликување : Студгендер : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Белодимензии : 7мм х 6ммгемстоун Детали : Тип : Аметист Камен Месец : Февруари Боја : Виолетова : Кабохонска Форма : Овална Големина : 5мм х 3mmweight : 0.7 cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongdiamond детали : јасност : i2color : I-Jshape : Тркалезна Големина : 1.3 Mm, 1mmweight : 0.16 cttwquanty : 4, 24jewelry Поставување : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, Совршена за Чување или давање подароци.Земја На Потекло : Индија 14 Каратно Бело Злато, Родиум, Пост И Туркање Назад, Скапоцен Камен, Дијамант.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : 11 Должина На Влошка : 10,5 см / 4,13" Препорачана возраст : 04 Месеци САД : 3,5 Велика БРИТАНИЈА : 2,5 ЕУ : 1

Подесени примарни цевки со должина за улични перформанси Мала тежина и цврсти цевки со 16 мерачи., Колект

Големина : С Половината : 62см / 24.41" Колк : 98см / 38.58" Бутот : 51см / 20.08" Должина : 97см / 38.19" Големина : М Половинат

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

Голи ЕкоНапред Rpet Deli Контејнер lidspremium капаци се Тип На Контејнер за храна : Извршување; Материјал(И) : Пол

It се случува човекот да слушне дел од својот опсег Не го прикривајте пир сензорот.Опис На Производот Топ

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Надворешна Употреба 2 Отпорен На Вода 3 Редење 4 Собрани 5 Тежина Капацитет (фунти) : 220 ВК�

Овие чорапи СЕ 3д печатени со прекрасни дезени за да ги направат вашите чорапи уникатни и различни.Хигие

Ако имате проблем Со Спин Мајстор производ што сте го купиле од овластен продавач, ние ќе го решиме! Биде

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Бебешки Кревет, Преклопливо Цветно Печатено Бебешко Креветче со Перница Опис : висококвалитетен матери

Ве молиме дозволете 12 см се разликуваат поради рачно мерење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење �

Сметајте на овој Кадифен кревет Фриц за да оживеете модерен изглед во светилиштето во вашата спална соб

Чувајте го вашиот електричен шпорет чист со овие Тави Дизајнирани да се вклопат под горилникот на елект

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Б...

Забелешка : Не, висат Или Линија Сува Кленки Жени Закачени Кошули.Женските Кошули Врвови Е Симпатична.Но

Please wait...