0
clear
  • Bluetooth Бучава-Поништување На Слушалки Преку Уво, Црна, PT-636-HS
  • -20%
  • -20%
Bluetooth Бучава-Поништување На Слушалки Преку Уво, Црна, PT-636-HS

Bluetooth Бучава-Поништување На Слушалки Преку Уво, Црна, PT-636-HS

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дополнителни Слушалки само За инфрацрвен стерео ТВ асистиран систем за слушање. Мора да има базна единица ПТ-636 за да работи. Комплетот овозможува асистирано слушање насекаде во просторијата без потреба од кабли и без вознемирување на другите. Технологијата без пречки обезбедува безбеден сигнал кога гледате директно на ТЕЛЕВИЗОРОТ до 33 стапки. во далечина. Лесно поврзете СЕ СО ТВ, ЦД, двд плеер или компјутер преку аудио/видео излез приклучок Или излез на звучникот Активно намалување На бучавата за кристално чист звук. Ултралесни прилагодливи слушалки со вградена контрола на јачината на звукот со ЛЕР ЗА напојување. Супер меки кожни перничиња за целосна удобност и издржливост. Лесно спарете дополнителни слушалки за групно слушање. Led диодите обезбедуваат визуелни сигнали за индивидуални контролни процеси. Нема радио или електронски пречки. Може да работи со понови ТЕЛЕВИЗОРИ со употреба на дигитален во аналоген конвертор.

Главните својства

Избор на купувачот

Без разлика дали возите мускулен автомобил, класичен или модерен уличен камион, има тркало Од Сад Магс з

Регенератор : овој шампон протеини кои работат за да ја задржат влагата заклучена во секое влакно, доде�

Конечно, дуксер што е доволно лесен за носење цела година Направена од нашиот мек, тримешавина француск�

Елеганцијата започнува со оваа прекрасна геометриска декоративна перница Предната ткаенина на оваа пе

Врв На ЧеликЛибидо (Р) Тестостеронот Од Ирвин Природните Е моќна формула 2во1 која го поддржува сексуалн�

Допрена Од Природата Колекцијата Семејни Пижами има стилови и големини за целото семејство! Нашата кол�

35 Галон Гориво Кади Никогаш не заостанувај Двонасочна Ротациона Пумпа : двонасочна рачна ротациона пум�

Седнете и опуштете се Со Еднорозите На Дивината во виолетова ултра удобна лежалка за перници за момчиња

Економична опција која ги исполнува или надминува спецификациите НА ОЕ Mevotech GEV236 Управување Вратоврска

Штрајк Кралот Зуи Мамка овој стандарден зуи е еден од најдобрите на пазарот Неговите карактеристики вк�

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ј�

Уметник : Алета Пипинсубјект : Апстрактен Стил : Задебелен И Еклектичен Модерен Тип На Производ : Уметнос

Четири Сезони КЛИМАТИЗАЦИЈА Вентилатор Мотор Тркало П / Н : 35610 Количина Продадени : Продадени Поединечн�

CSF a / c кондензаторот изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка Ние произ�

Симболот На Жената Чудо Кејп Ќе ве натера на чекор од тоа да станете вистински Амазонски Воин Остатокот

Каролини Богатства KJ1168 GF Бонбони Трска Празник Божиќ Алјаска Маламут Знаме Градина Големина, Градина Г�

Светло розова завршница преку точки од хобнил Класика за секој дом! Сивиот силиконски сад седи на метал�

Поли плетената лента и флексибилните заби на серпентина го прават овој патент идеален за детска облека,

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја Оваа акција по�

Градниците За Револуција на удобност ви нудат флексибилно вклопување и сеопфатна удобност Безжичен со

Џек ричесон арматурната жица ја создава структурата што ја одржува скулптурата заедно и обезбедува рам

Чувајте топло и пријатно во најстудените ноќи со овие 100 проценти памучни фланелни чаршафи Достапни во �

Комплетот за подароци вклучува Спреј За Парфем од 1,7 мл И Млеко за Разубавување на Телото од 2,5 мл...

Мал глам, мало девојче од соседството, нашиот часовник Дарчи обезбедува извонреден стил без да го надми�

Жицата за звучници за врски е специјално дизајнирана за аудио апликации од висока класа за да обезбеди �

Дизни мики Маус Дете Момчиња ' ГРОЗДОБЕР 3д Дизајн Влечки Со Двојна Големина Тоа е совршен избор на обувк

Магливите прозорци, жешките температури во кабината и застоениот воздух го одземаат целото задоволств�

Овие Трендови Меѓународни Марвел СтриповиДоктор ОктоподНеверојатен Спајдермен #20 Ѕидниот Постер е диз

Додадете софистицираност во вашиот домашен декор Со Ексклузивните Домашни Завеси лоха плетенка јазиче

Изберете Коцка со оваа градежна фигура На Покмон! Изградете ја моќта што е внатре! Патот да станете Трен�

Please wait...