0
clear
  • Ханкук Оптимо Цела Сезона П205 55Р 89Х Патничка Гума Одговара: 2012-Хонда Граѓански ЕКС-Л, 2014-Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС
  • -20%
  • -20%
Ханкук Оптимо Цела Сезона П205 55Р 89Х Патничка Гума Одговара: 2012-Хонда Граѓански ЕКС-Л, 2014-Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС

Ханкук Оптимо Цела Сезона П205 55Р 89Х Патничка Гума Одговара: 2012-Хонда Граѓански ЕКС-Л, 2014-Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС

DEN 1816.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ханкук Оптимо (H426) P205/55 R16 89 HOVERVIEWThe Hankook Оптимо (H426) е гума за сите сезони што може да се користи на купеа, седани, мини комбиња и Кув. Специјалното гумено соединение ги апсорбира ударите на патиштата за да создаде тивко, удобно возење за возачите и патниците, а четирите широки жлебови и блокови на рамената На Оптимо (H426) ја принудуваат водата да излезе од шарата за да ја зголеми влажната влечна сила. Поддржан од 60.000 милји ограничен животен век на шарите, а блоковите Во форма на дијаманти На Оптимо (H426) ја одржуваат гумата цврста за да го зајакнат управувањето на суви патишта. Дизајниран за употреба на купеа, седани, мини комбиња и Кув. Поддржан од 60.000 милји ограничен производител на траење на шарите. Специјалното гумено соединение ги апсорбира ударите на патот за да создаде тивко, удобно возење за возачите и патниците. Четири широки жлебови и блокови на рамената ја принудуваат водата да излезе од шарата за да ја зголеми влажната влечна сила. Блоковите во форма на дијамант ја одржуваат гумата цврста за да го зајакнат управувањето на суви патишта. Големина : P205/55 R16. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Главните својства

Избор на купувачот

Компатибилен Со Acura / Integra, 1.8 L VTEC, Црна јакна;Инженер од внатре кон надвор, 8.5 нуди се што некогаш сте сакал

Монетите На Надекс Валани Монети Организатор За Складирање На Монети Поставени Со Гребени за Лабави Мо�

Надеж Колаж 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (36 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канц�

Комбинирани Клучеви, 1 13 / 16 При Отворање, 25,551 Во Л, 12 Поени, Сатенски Хромегар Комбинирани Клучеви Ширина

Овој Тренд Меѓународниот Клуб За ПојадокЕден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојн�

Денот на вљубените нараквица празна плетенка во форма на срце црвено јаже двојка нараквица љубов споју�

Функција : 1 Шрапнелот во форма на лак и лак е дизајниран со доволно еластичност и лесно може да се притис

Елеганцијата започнува со оваа прекрасна геометриска декоративна перница Предната ткаенина на оваа пе

CSF a / c кондензаторот изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка Ние произ�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Џек ричесон арматурната жица ја создава структурата што ја одржува скулптурата заедно и обезбедува рам

Вклучени : Dell 7910 Работна Станица 2x E52643v3 Шест Основни 3.4 Ghz Процесори, 128gb RAM МЕМОРИЈА, 250 GB NVMe M 2 SSD Со PCIe Адап�

Испреплетената геометрија и сивата палета на сива боја го прават Овој Ризичен Домашен Кетрин Це9526 Внат�

Смелите, монохроматски шеми на бои на Килимите За Колекција Дел Мар ќе донесат модерен изглед во секоја

Достапна е опрема за други машини Прелистајте ги нашите комплети за тркала и гуми за Utв и Атв.Кога ќе ку�

Дизни мики Маус Дете Момчиња ' ГРОЗДОБЕР 3д Дизајн Влечки Со Двојна Големина Тоа е совршен избор на обувк

Градниците За Револуција на удобност ви нудат флексибилно вклопување и сеопфатна удобност Безжичен со

Џејмс Тисо претставува прекрасно 15х16 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов "Ефрамит

Please wait...