0
clear
  • Рачки За Рачка За патерици Анти-лизгачка Рачка За Патерици Обвивки Рачки За Трска За Стари Лица
  • -20%
  • -20%
Рачки За Рачка За патерици Анти-лизгачка Рачка За Патерици Обвивки Рачки За Трска За Стари Лица

Рачки За Рачка За патерици Анти-лизгачка Рачка За Патерици Обвивки Рачки За Трска За Стари Лица

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис. Овој заштитник за рачка може да ви служи долго време. Овој стисок може да ја намали болката и заморот во рацете и зглобовите, а стисокот е исполнет со контурна пена за удобно и сигурно држење. Обезбедува стабилна, нелизгачка површина за вашите раце да се потпираат на трска за одење или друг мобилен уред. . . . . Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Сунѓер. - Големина : 11, 00Х3, 00Х3, 00см/4, 32Х1, 18Х1, 18ин. - Рачката за држење помага да се заштитат рацете на постарите лица кога ја користат рачката на бастунот за одење. - Ја намалува болката и заморот во рацете и зглобовите, а рачката е исполнета со задебелен материјал за удобно и сигурно држење. . - Рачката за рачка за одење е лесна за инсталирање на повеќето трска за одење, удобна и лесна. . - Овој зафат за рачка со помош на материјалите што дишат ги одржува вашите раце удобни, ладни и суви. - Овој зафат за стапчиња за одење е нелеплив и удобен. Издржливата структура може да постигне долготрајни перформанси. Зафатот на рачката помага да се заштитат рацете на постарите лица кога ја користат рачката на бастунот за одење. |Ја намалува болката и заморот во рацете и зглобовите, а рачката е исполнета со задебелен материјал за удобно и сигурно држење. - Рачката за рачка за одење е лесна за инсталирање на повеќето трска за одење, удобна и лесна. Овој зафат за рачка со помош на материјали за дишење ги одржува вашите раце удобни, ладни и суви. |Овој зафат за стапчиња за одење е нелеплив и удобен.

Главните својства

Избор на купувачот

92" ДОЛЖИНА : 67 CM / 26.Извинете За Непријатностите Овој комплет пижами е погоден за носење насекаде во вашио

Големина : С Половината : 6575см / 25,5929,53" колк : 106см / 41,73" Должина : 102см / 40,16"Големина : М Половината : 7080см / 27,56

100% Сосема Нов Сребрен Костум Од 7 Парчиња Со Сатенски Елек И Вратоврска Со Цврста Боја, Вклучително и во �

Ѕвезда Нишало Одбор Дрвени Даунинг Одбор Дивинација Метафизички Порака Одбор За Вештерство Викан Олта�

Врвни Карактеристики На Спортскиот Градник за Трчање Мека со беспрекорни внатрешни работи што ја намал

Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Вти�

Опис : со doubleономски дизајн и двострани влакна, четката за чистење ви овозможува брзо чистење садови, пр�

Микро USB До USB 3.1 Адаптер Superspeed Micro USB Конвертор Од Урбанкс, Водечка Американска Марка ЗА Полнење USB • Побр�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава шенженши гуангкуан маои јуксиан гонги од Пазар�

Повод Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот.Закачете се да се исуши Содржина на пакет

Вклучува (1) N600011 Блејд Болт Ново, Масовно Спакувано Вистински Оем Девалт Замена Дел Консултирајте се со �

Прилагодлива Поддршка За Тениски Лакт, Ремен За Голф За Ослободување Од Болка, Заштитник за Зглобови за

Карактеристики одлични за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во ва

Атрактивен светски Уметнички дизајн Наредени Со ингео, пластика од растително потекло, за да се спречат

и надворешна употреба : Божиќната стринг светилка обезбедува IP44 Исклучителниот И Светол Стил ќе Го Прив

5x ПакетКомпатибилен Jasco RB12120 Батерија Замена UB12120 Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија (12v, 12

секоја големина одделно; појавување на пижами сетови продаваат одделно.Безбедни И МекиБожиќни Пижами з

Забелешка : што добивате Долна Облека Од 1 ПАРЧЕ Прилика : Обичен Тип На Шема : Цврст Материјал : , Најлонск

БРАНАТА БУ АМОР ГВИНЕБИСАО ЕЛБАБА 24годишен музичар од ГвинејаБисао, со седиште во Зелено ' Verски Острови

Новогодишна Елка Приврзок Украс Поставува Кадифен Кукла Украс Божиќ Дедо Мраз Снешко Ирваси Мечка Виси

Опис Овој ракав со прсти е совршен за спортови како што се кошарка, тенис и бадминтон, а исто така е корис

Четири Додаток, Додаток За Велосипед, Професионално Производство Издржливи Стабилни Стабилни Перформа

Без оглед на прашањата што можеби ги имате, контактирајте не, бидејќи нашите претставници За Поддршка н�

Кожено издание Јазик : англиски Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот...

Гаќички За Подигнување на задникот Беспрекорен Низок Пораст Склекови За Подигнување На Плен Сјајна Црн

Гроздобер Во Боја мравка н Скакулецот е совршен додаток на вашето дрво или како декорација на прозорецо

Ракавиците за велосипеди се направени со мрежеста ткаенина што дише и сбр и силиконски материјал што ап

Please wait...