0
clear
  • Конектор За Складирање Енергија НА батеријата 200а Брз Приклучок Терминал Отпорен На Пламен
  • -20%
  • -20%
Конектор За Складирање Енергија НА батеријата 200а Брз Приклучок Терминал Отпорен На Пламен

Конектор За Складирање Енергија НА батеријата 200а Брз Приклучок Терминал Отпорен На Пламен

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал,*конектор ЗА складирање енергија НА Батеријата 200а брз приклучок за отпорност на пламен*Име На Производ : Конектор За Складирање Енергија*Метални делови : Бакар со сребро*Контакт материјал : бакар*одделение за отпорност на Пламен : V-1*Изолатор Материјал : Најлон*материјал за Обвивка : PA66 најлон*Полиња За Примена : ново складирање на енергија, фотоволтаичен, инвертер со водено ладење итн.* Метод на инсталација : стегање низ дупка*површина На Пресек : 8мм2*температура На Околината : -40/125 ● *Број на вметнувања : >500 пати*Терминален материјал : Т2И чист бакар со сребрена облога*Број на јадра : 1П*Тип На Инсталација : брзо вметнување блокирање*ИП рејтинг : ИП67*Номинална струја О : 200*Номинален напон V : 1000*Надворешен дијаметар на жица : 35-50мм2*боја : вклучен е црн, портокалов (опционален)пакет : 1х конектори за складирање Батерии : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете мало отстапување помеѓу податоците и рачното мерење. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. 1 парчиња Конектор За Складирање Енергија НА Батеријата 200а Брз Приклучок Терминал Отпорен На Пламен.

Главните својства

Избор на купувачот

Гроздобер Во Боја мравка н Скакулецот е совршен додаток на вашето дрво или како декорација на прозорецо

Ѕвезда Нишало Одбор Дрвени Даунинг Одбор Дивинација Метафизички Порака Одбор За Вештерство Викан Олта�

Време е да ја декорирате куќата, Среќен Божиќ! Секој Украс е поединечно Отпечатен и украсен со проѕирно �

Опис Овој ракав со прсти е совршен за спортови како што се кошарка, тенис и бадминтон, а исто така е корис

Прилагодени, претходно исечени 16мил ултракурвни винилни плочи се отпечатени со графички елементи за да

Описr r Сакате да ги одржувате вашите книги чисти? Оваа ставка ќе вашиот најдобар избор Тоа е пластична к�

Карактеристики : 1 Направено од лесна ткаенина што дише, еластична, течна и воопшто не прилепена, мека на

Новогодишна Елка Приврзок Украс Поставува Кадифен Кукла Украс Божиќ Дедо Мраз Снешко Ирваси Мечка Виси

Опис Ова е прекрасен украс наed Висококвалитетен сламен материјал, уникатен и безбеден...

Опис Овој заштитник за рачка може да ви служи долго време Овој стисок може да ја намали болката и заморо�

Четири Додаток, Додаток За Велосипед, Професионално Производство Издржливи Стабилни Стабилни Перформа

Прилагодлива Поддршка За Тениски Лакт, Ремен За Голф За Ослободување Од Болка, Заштитник за Зглобови за

[Големина на производот] : клипови на панелот На предната задна врата, дијаметар на горната глава : 2,2 см /

83" Должина : 146см / 57.26 " Ракав : 61cm / 24 Големина : XXL: 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130cm / 51.Долг Ракав,

Карактеристики : Материјал : Изработен од материјал од ткаенина од оксфорд, отпорен на абење, издржлив, д

Повод Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот.Закачете се да се исуши Содржина на пакет

5x ПакетКомпатибилен Jasco RB12120 Батерија Замена UB12120 Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија (12v, 12

, Алуминиумска Легура со Прилагодување На Притисокот На Мерачот На Температура Отпорна На Истекување У�

Гаќички За Подигнување на задникот Беспрекорен Низок Пораст Склекови За Подигнување На Плен Сјајна Црн

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Микро USB До USB 3.1 Адаптер Superspeed Micro USB Конвертор Од Урбанкс, Водечка Американска Марка ЗА Полнење USB • Побр�

Карактеристика : Декорирање на работната површина : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие слатки

секоја големина одделно; појавување на пижами сетови продаваат одделно.Безбедни И МекиБожиќни Пижами з

Покријте Го Ракавот На Раката Ледени Свилени Еластични Печатени Ракави За Заштита Од Сонце За Мажи За В�

8"Должина На Панталоните : 104см / 42.3" Колк : 96см / 37.0"горна должина : 73см / 28.3"Половината : 81см / 31.5" Ракав : 59см /

Карактеристики како што се анодизираната завршница со шут, која одбива корозија, ласерски гравиран гра�

Професионална Машина За Плетење, Маса, ЗА SK325 SK326 SILVERREED SK280 SK270 SK218 Sk327speciation : Тип На Ставка : Машина За Плете

Кожено издание Јазик : англиски Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот Преп

БРАНАТА БУ АМОР ГВИНЕБИСАО ЕЛБАБА 24годишен музичар од ГвинејаБисао, со седиште во Зелено ' Verски Острови

Зголемено Растојание Од Подлогата Премиум М1 Претходно Натоварени Потпори и Амортизери најдобри во пер

Please wait...