0
clear
  • Оливен Миди Туника Кошули За Жени Раглан Долги Ракави Лабави Секојдневни Врвови Блуза Модни Дами Блок Во Боја На Екипажот Штекер Во Боја Контраст Женски Слободно В
  • -20%
  • -20%
Оливен Миди Туника Кошули За Жени Раглан Долги Ракави Лабави Секојдневни Врвови Блуза Модни Дами Блок Во Боја На Екипажот Штекер Во Боја Контраст Женски Слободно В

Оливен Миди Туника Кошули За Жени Раглан Долги Ракави Лабави Секојдневни Врвови Блуза Модни Дами Блок Во Боја На Екипажот Штекер

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.73 "Ракав : 75см/29.71" Должина : 73см/28. Сезона : Aut/Пролет/Зима. Тип На Шема : Печатени. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см/41. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.

Главните својства

Избор на купувачот

Јака : VВратот ?"Применлива Сцена" : секси американското знаме облека за жени е совршен за четврти јули ск�

Модни жени случајни три четвртина ракав со памук со врат, печатена цврста блуза Карактеристики :...

Одликувајќи се со вратоврска Vвратот и долгиот ракав за труба, оваа кошула ве прави да изгледате повеќе �

31" рамо : 50см / 19.73" рамо : 48см / 18 Повод : оваа кошула е одлична за 4 јули, Патриот, Денот на Независноста, тема

Вратот На Женската Клучалка Со Бела Ознака Краток Вкрстен Ракав Е совршен сеопфатен главен плакар за се

② Сите големини се рачна мерка, ќе има грешки од околу 13 инчи што е нормално Ако имате какви било прашања

МАТЕРИЈАЛ : врвовите за Култури за жени се изработени од полиестер, ултра меки, пријателски за кожата, из

59" Должина : 75см / 29.Најдобрите Подароци За Жените.38" Големина : М Сад : 10 Еу : 40 Велика Британија : 14 Биста : 107

лабав дизајн, Најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели.**===Ве молиме,

Блузи за жени : овие каузални лабави Врвови Одлично се носат со Слаби Фармерки,Хеланки,Чизми или Потпети

14"Length : 67cm / 26.84"Shoulder : 45cm / 17.31"Sleeve : 23cm / 9 Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за с�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 59см / 23.23" Должина : 61см / 24.02" Големина : �

Обичните Елегантни Блузи за Жени ве прават стилски и шармантни во толпата.52" Големина : 4хл Сад : 18 велика

Мода женски долг ракав Турнеуд јака со тркалезна врата, лежерна еластична еластична удобна кошули со бл

Женски Моден Цврст Секојдневен Секси Тенок Фит Елек со Едно Рамо карактеристики : 1.It изработен е од висо

Надградете ја вашата гардероба со нашата колекција женски врвови со трендовски и уникатен пресврт...

Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно прочитајте ја оваа реченица (голе�

Нашите производи се произведуваат во нашата сопствена фабрика со различни стилови Благодарам...

женски маици против вратот за жени црни маици за мажи удобни бои маица розови кошули за жени црвени кошу

58 "Ракав= 69см / 27.17 " Должина= 70см / 27.= XГолеми САД= 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 14 ЕУ= 40 Биста= 106cm / 41.56 " Должина= 71см / 27..

Повод : Секојдневен, Секојдневен живот, дневна облека, Училиште, Забава, Состанок.♛€Добредојдовте На Last

Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Конвенционална Должина На Ракавот

Женски Мода Лабава Секојдневен Џеб Ноќта на Вештерките Печати Долг Ракав Кардиган Јакна Блузи❀овој кр�

Многу кул за носење, Нов Изглед.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5 Се разбира, ова исто т�

Кликнете на " МОДА", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети Женска Еднобојна Хенли Врвна Лабава Ма�

【Нашите патриотски женски Маици се совршени за спарување со тексас шорцеви или фармерки за секојдневе�

24" ракав : 27см / 10 Не треба да се грижите за квалитетот.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку

82" Рамо : 44см / 17.54" ракав : 20см / 7.93" ракав : 21см / 8.Овие трендовски кошули со кратки ракави се погодни за заба

Категорија на производи : име На Ткаенина Од Шифон Кошула : состав на ткаенина Од Шифонмаин : содржина на

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаПатлолав! Стилски дизајн, 100% сосема нов квалитет! Пол : жени...

Please wait...