0
clear
  • Ахгли Компанија Затворен Круг Ориентален Црвен Модерен Простор Килими, 8 ' Круг
  • -20%
  • -20%
Ахгли Компанија Затворен Круг Ориентален Црвен Модерен Простор Килими, 8 ' Круг

Ахгли Компанија Затворен Круг Ориентален Црвен Модерен Простор Килими, 8 ' Круг

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Овој тепих со современ апстрактен дизајн е функционален и забавен за модерен или традиционален декор...

Без разлика дали вашиот простор е модерен и елегантен или рустикален и пријатен, нашиот килим додава ел�

Текстурираната убавина на високонизок куп ја исполнува практичноста и издржливоста на внатрешнонадво�

Оваа сончева и сензационална колекција на рамно ткаени теписи на отворено е убава, практична и совршена

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционални Килими Со Кафеава Црвена Површи

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

8Боја Инкорпорирани Тешка Категорија Извртени Топлина Олефин Овој килим е комплетен состав На Боја, Сти

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Поканете Ја Колекцијата Транс на теписи од областа да фрли магија на убавина во вашиот современ или уме�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Овој тепих е достапен во 3 големини за сместување на мали и големи простори, 91 x 152cm ( ) 122 x 183cm ( ) и 152 x 244cm ( ) к

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Парчињата од нашата колекција Хајди го персонифицираат почесниот дизајн на времето, заживувајќи ги тра

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Ние сме посветени да ги направиме производите побезбедни за вас и побезбедни за светот; СТАНДАРД 100 ОД О�

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Please wait...