0
clear
  • Пејзаж Светилки, Заштеда НА Енергија G LED Светилки За Ѕид Биро Светилка Бела Светлина 110-140V
  • -20%
  • -20%
Пејзаж Светилки, Заштеда НА Енергија G LED Светилки За Ѕид Биро Светилка Бела Светлина 110-140V

Пејзаж Светилки, Заштеда НА Енергија G LED Светилки За Ѕид Биро Светилка Бела Светлина 110-140V

DEN 446.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

LED Пејзаж Светилки, Заштеда На Енергија G9 LED Светилки За Ѕид Биро Светилка Бела Светлина 110-140 VSpecification : Точка Тип : G9 LED Светилки Материјал : PCWeight : Прибл. 48g/1.7 oz Power : 7 WInterface : G9 Chip Модел : 32pcs 2835color Рендерирање Индекс : Ra>80dimmable : Dimmable Агол На Осветлување : 360 Степени Живот : 50000 Часа Големина : Приближно. 6х1, 6см/2.36х0, 63ин Пакет Листа : 6 х Г9 ЛЕД Светилки Заштеда На Енергија И Заштита На Животната Средина : Г9 ЛЕД светилките имаат мала потрошувачка на енергија, користат до 50.000 часа, долг работен век, заштеда на трошоци, заштеда на енергија и заштеда на енергија и употреба со доверба. Брза Дисипација На Топлина : светилките Г9 се направени од куќиште ЗА КОМПЈУТЕР и 360? дизајн на дисипација на топлина, што ги прави LED светилките да имаат стабилни перформанси на дисипација на топлина и да ја намалат фреквенцијата на замена на сијалицата.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Туш врата со полици Ove Decors бесконечни 64 13 / 16 in Tampa Framightless Hinge Thourse Door Set има фиксен систем за шарки на панело

Спецификација : Ткаенина : Изработена од висококвалитетна лесна винилна ткаенина Занает за печатење : 3�

Што е потребно за да ве насмееш? Ако тоа е нешто едноставно како треперлив скапоцен камен, тогаш имате ср

Кога гледате како играат Лавовите во Детроит од вашата куќа, проверете дали ќе останете пријатно со ови�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Зачудувачки и карактеристичен, ESTA од Тоскана од Лесна улица е совршен пример за фин италијански дизајн �

Чувствувајте се како да одморите во тропските предели без разлика каде сте во ова копче за кратки ракав�

Земете ја патеката Ozark Trail од 50 степени со редовна големина за спиење на следната авантура! Торбата за сп�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава Процес на желба за да се елиминира периодот

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Дајте им на плејмејците тинејџерски мутанти нинџа желки на малата да ја користат својата имагинација...

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

✤ Ширина : 42 и 52 Инчи Ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање Женски Фуст

Потребна ви е батерија што може да биде во чекор со денешните модерни додатоци натоварени со додатоци? О

Уметник : etенет ПидуксСубјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно у

Цитат За соба За перење Отстранлива Налепница За Налепници За Ѕидови Винил Уметност Домашен Декор Спец�

Please wait...