0
clear
  • Меѓународни Концепти 30 Табела За Пиедестал Со Тркалезна Висина Со Столици Со Вкрстена Висина На Шалтер, Античко Еспресо Од Бадем
  • -20%
  • -20%
Меѓународни Концепти 30 Табела За Пиедестал Со Тркалезна Висина Со Столици Со Вкрстена Висина На Шалтер, Античко Еспресо Од Бадем

Меѓународни Концепти 30 Табела За Пиедестал Со Тркалезна Висина Со Столици Со Вкрстена Висина На Шалтер, Античко Еспресо Од

DEN 1519.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Елегантниот стил на оваа фиксна трпезариска маса поставена Од Меѓународни Концепти е совршен додаток во вашата кујна, трпезарија или ќош за појадок. Овој традиционален сет на маси е изработен од цврсто дрво и е дел од висококвалитетна колекција на мебел од дрво што лесно ќе го надополни секој декор. Паравуд-тврдо дрво познато по својата издржлива, силна и еколошка природа – се користи за изработка на овие класични маси. Без разлика дали претпочитате да го користите за брзи ноќни вечери во вашата кујна или елегантни неделни бранчи во вашата трпезарија, овој класичен сет на маси е совршено централно парче во вашиот декор за јадење! Меѓународни Концепти 30" Табела За Пиедестал Со Тркалезна Висина На Бројачот Со 2 Столици Со Висина На Вкрстен Грб, комплет со 3 парчиња Антички бадем/Еспресо вклучува тркалезна маса за пиедестал и 2 столици со висина на шалтер. Столиците имаат дизајн со вкрстен грб. Двобоен Антички бадем/еспресо завршница. Димензии на табелата : 30 "W x 30"d x 35.9"H. димензии На Столицата : 17.7"W x 20.4"D x 40"H. висина на Седиштето : 24". Направено од цврсто дрво. Вклучува продолжување од 6 инчи за основата на пиедесталот за прилагодување помеѓу трпезаријата и висината на бројачот. Подготвени да се соберат.

Главните својства

Избор на купувачот

Комбинирани Клучеви, 1 13 / 16 При Отворање, 25,551 Во Л, 12 Поени, Сатенски Хромегар Комбинирани Клучеви Ширина

Машки Костум Јакна 2 Парче Костум Бизнис Свадба Партија Јакна Елек И Панталони Палта Сезона : Пролет, Aut...

Баба ми Ме Сака Маица За Мали деца, со слатко маче и цвеќиња Прави симпатичен подарок за туш за бебиња за

Внимание : рачно перење или машинско перење во ладна вода, закачете суво, пеглајте на ниска температура,

Канзас Силуета Мандала Женски Плус Големина Маица, совршен роденденски подарок за оние родени и израсн�

Монетите На Надекс Валани Монети Организатор За Складирање На Монети Поставени Со Гребени за Лабави Мо�

Лесна пп школка за заштита Подлога обложена со пена за удобност Преден ремен систем за затворање...

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Опис : со дизајнот на обликот на мачката, тој е симпатичен и лесен, можете лесно да го носите.Креативниот

Четири Сезони А / Ц Црево За Вшмукување На Ладилно Средство П / Н : 56415 Заграда? : В / О Заграда Тип На Компо�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Спецификација Име на ставка : врвот на камизолата Боја : бела Големина : С, М, Л, ХЛ Материјал : полиестер...

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Супергардз Најквалитетен Заштитник Против Шпионски Екран За Приватност : АнтиМеур, АнтиГребење, АнтиОт

Економична опција која ги исполнува или надминува спецификациите НА ОЕ Mevotech GEV236 Управување Вратоврска

Димензии Близнак : прекривка мерки 81 инчи широк x 110 инчи долга перница измери 20 инчи широк x 26 инчи Долг П�

Please wait...