0
clear
  • 0.15 кт. ЦЗ Цврст Реал 14к Бело Злато Свадба Бенд Прстен, наспроти квалитет
  • -20%
  • -20%
0.15 кт. ЦЗ Цврст Реал 14к Бело Злато Свадба Бенд Прстен, наспроти квалитет

0.15 кт. ЦЗ Цврст Реал 14к Бело Злато Свадба Бенд Прстен, наспроти квалитет

DEN 3664.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип_1 : ЦЗ (Кубен Циркониум)Камен Количина_1 : 22платинг : Родиумстоун Поставување_1 : Пронг Сетстоун Јасност_1 : НАСПРОТИ 2/СИ1 (НАСПРОТИ)Материјал : Примарен : Златен Камен Облик_1 : Кружен Камен Големина_1 : 1,7 ммвидит на Ставка : 1,5 Ммпроизвод Тип : накит тип На Накит : прстениматеријал : ПРИМАРНА Боја : Тип На Белење : Свадбени Ленти Метод На Создавање Камен_1 : синтетички Вистински 14к Злато : Овој Прстен Може Да Се Изработи И По Ваш Избор На Цврсто 14К БЕЛО, ЖОЛТО ИЛИ РОЗОВО ЗЛАТО За Иста Цена. Прстените на голдија се печат со "14К" како симбол на автентичност и ветување за исклучителен квалитет. 14к златото нема да оксидира или обезбојува. Носете го овој прстен секој ден, насекаде!. ДЕТАЛИ : овој прстен има ааа квалитетна кубна цирконија. ЦЗ се рачно поставени, високо полирани во цврста/вистинска златна поставка од нашите искусни златари. НАДГРАДБА НА ВИСТИНСКИ ДИЈАМАНТИ : Доколку се побара, можеме да ја монтираме и оваа ставка со природни дијаманти. Ве молиме контактирајте не за цените. ПОДГОТВЕН ЗА ПОДАРОК : за себе или за некој близок, овој вистински златен златен прстен од 14к е совршен подарок за родендени, годишнини, дипломи, свадби, свршувачки, невестински забави, Денот на Мајката, Денот На Вљубените, Божиќ или само за да кажете "те сакам."Тоа е совршена алтернатива на природните дијаманти ископани на земјата и се удвојува, како и прстен" безбеден за одмор"," секојдневен "прстен и/или прстен" ветување". ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО : вашето купување е придружено со 30 ден, без проблеми, гаранција за враќање на парите и пристигнува со бесплатен подарок. Во случај да не сте задоволни со купувањето после тоа, ве молиме контактирајте не директно. Ние сме компанија со седиште ВО САД и се гордееме со супериорната услуга за клиенти.

Главните својства

Избор на купувачот

Дураго има богата историја во производството на резервни автомобилски производи Компанијата е основан

Оваа Маичка Со Долги Ракави Со Рибок Нуди најдобра опрема за перформанси за мажи Стилот на пуловер е нап

Рака тафтувана Во Индија .Натопи Боја Тепих Колекцијакварел Килим Уметништво Во Акварел и бујни тексту�

Овој Тренд Меѓународен Рик И МортиНаслов Ѕид Постер Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висок

Дали сте во потрага за надворешна површина килим? Не гледајте подалеку од Нашата Надворешна Колекција О

Metенскиот британски витез метро е безвременски патика што го враќа ретро судот назад во сегашноста Лесн

Формално до секојдневно, стилско до рустикално, секое парче што го изработуваме е дизајнирано да го дол�

По долго време на море и многу денови грабежи, може да биде тешко да изгледате најдобро, нели? Облечете Ј�

Маиците За Бебиња хадсон се одлични секојдневни врвови за вашите малечки Одликувајќи се со забавни отп�

Ли Прецизност Куршум Големина Умре Комплет .314 Стандард 7 / 8 "х 14" Теми 90044 р р Ли .314 Комплет За Големина На �

Следете ја температурата на отворено и донесете ја личноста во вашиот градинарски простор со овој терм�

Појасот Snuggfit И Лентите Со Двојно Држење помагаат да се испорача врвна удобност и да се задржи пелената н

Уживајте во 7 стапки Точка бор Целосна Претходно осветлена Елка со својот класичен дизајн На Новогодишн

Мог Суспензија Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието P / N : CK620678 Количина Продадени : Продадени По

Link2 Home 900 LUMEN LED Надворешен Сензор За Сончево Движење Безбедносно Светло со Технологија На Фотоелементи В

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови...

LED светилка за општа намена составена од алуминиумска рамка од матрица и дифузор за поликарбонат...

Мид Комбинираат Врзувачки Боцки 516 Црна 125 Пакет Врзувачки Боцки Медовина Комбинираат Врзувачки Боцки д

Најдете совршена комбинација на мода и функција со панел за завеси За затемнување Кара Овие прекрасни п

НФЛ ЕКИПАЖОТ ВРАТОТ РАГЛАН КРАТОК РАКАВ МЕТА Слободен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од С�

Винзор има импресивна количина на боја и одржува остар раб за остри линии и детална работа Прецизен дел

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

Искористете го максимумот од вашиот трпезариски простор со Сора Дрво 3Парче Шалтер Висина Јадење Во соб

Класичните сандали со рамен грнца се веднаш покачени во кожна кожа Со поставени табани и екстраудобно в

Ова е првото официјално издание на саундтракот од култниот филм На Умберто Ленци "Он Посто Идеале По Осц

Please wait...