0
clear
  • Коцки за бебиња за бебиња во Менхетен играчки
  • -20%
  • -20%
Коцки за бебиња за бебиња во Менхетен играчки

Коцки за бебиња за бебиња во Менхетен играчки

DEN 159.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Природните коцки за бебиња се iousубопитноста што бебето ќе сака да џвака и истражува. Со дрвени коцки за заби, налепени заедно со еластичен кабел, моторните вештини за развој на бебето ќе бидат ставени на тест бидејќи тие манипулираат со коцките околу кабелот. Коцките за заби на оваа играчка играчка се карактеризираат со меки, заоблени рабови и коцките се завршени со вода базирана на вода, нетоксична завршница. Од 1979 година, Менхетен играчка прави наградувани, висококвалитетни, едукативни играчки за вашето бебе, дете или дете. Од тресеници и заби до класични дрвени играчки за новороденчиња и бебиња, нашата цел е да ги обезбедиме најбезбедните и најдобрите достапни играчки. Сите наши производи, од најновите концепти до нашите класични тестирани временски услови, се иновативно дизајнирани да инспирираат имагинативна игра и се тестирани рутински за да поминат строги CPSC, ASTM, EN71 и здравствени стандарди за безбедност во Канада.? ???? Дрвената играчка играчка има подвижни, коцки што може да се обликуваат заедно со еластичен кабел. Коцките може да произведат повремено звук на кликнување, бидејќи бебето возбудено ги манипулира околу кабелот. Меките рабови на оваа мулти-сензорна играчка за бебиња се совршени за бебиња за заби. Лесен за бебето за лесно да се сфати, коцките за тети се карактеризираат со природна завршница заснована на вода. Играчка за бебиња на возраст од 3 месеци и повеќе, мери 4 "x 4".

Главните својства

Избор на купувачот

Чувајте го вашиот електричен шпорет чист со овие Тави Дизајнирани да се вклопат под горилникот на елект

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основе�

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита...

9х10 инчи Игри На Глувчето, Канцеларија Глувчето Крпа покрие врвот и гумена основа Издржливиот капак од т

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Б Рач

К251 ролетни имаат три контролни методи : ●Испорака и Испорака● потребни се 35 работни дена за да се испр�

Убава буква црните Ткаени нараквици се за соодветни облеки за танцување на стомакот Сребрената наракви

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашиот 1парче предв

Circuit AC Адаптер ЗА Ласерски Штипки MPN9045 Триаголник Напојување Батерија полнач 9045 PSU Kircuit Адаптер / Полнач /

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Ом Јакна Женска Лесна Јакна Женски Јакни Лесна Џемпер Јакна Женски Патент Руно Женски Руно Јакна Дебела

Овие чорапи СЕ 3д печатени со прекрасни дезени за да ги направат вашите чорапи уникатни и различни.Хигие

Ахгли Компанија Шарена Надворешна Правоаголна Киселина Зелена Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 и

Женски Есенски Метал Копче Еднобоен Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Облечен Женски Дукс

Спецификации : Материјал : Најлон, Спандекс Стил На Градник : Притисни Нагоре Форма На Чаша : Три Четврти�

Чувајте Топло : Дебела целосна кадифен поставата, ви даде удобно искуство, нека оваа зима веќе не е ладна

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 'х 3'...

Херој Миризливи Лента 8 Гал ЦИТРУС 40ЦТ Само Кеси За ѓубре од брендот Херој се направени со Ленти за Мирис

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Име на производ : Симпатична Крпа Во Позадина Висечка Крпа Декорација Ѕид Студентски Дом Изнајмување Ку

Features € карактеристики : опуштениот дводелен удобен комплет за долна облека се одликува со најсвилен па�

①Материјал Е Направен Од Плетење, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа.62" ракав :

Спецификации : Применлив Пол : Женски Ткаенина : Полиестер Стил : Секојдневен, Деловен Шема : Цврста Боја.

Големина : С Половината : 62см / 24.41" Колк : 98см / 38.58" Бутот : 51см / 20.08" Должина : 97см / 38.19" Големина : М Половинат

Еден Нов Резервен Ремен За Серво Управување Што Одговара На Моделите Оливер 1550( Лп), 1555 (Лп), 1650 (Дизел), 1655

Цилиндри ЗА ТРКАЛА : 7274 Тојота Пикап, 8485 Тојота Пикап, 8485 Тојота 4рунер Бек / Арнли Тркало Цилиндар 0723296 На�

Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, вратот на екипажот и дизајнот на блокови во боја, меки на до�

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мал�

Please wait...