0
clear
  • Женски плус големина на карго шорцеви
  • -20%
  • -20%
Женски плус големина на карго шорцеви

Женски плус големина на карго шорцеви

DEN 236.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ниту една летна гардероба не е комплетна без сигурен пар карго шорцеви! Направено од трајни 98% памучна двојка со навестување на спандекс за стрии, овие шорцеви од Terra & Sky се одлични за пешачење, трчање на работи и работа околу куќата. Постојат седум корисни џебови (четири предни, едната страна, две грб) кои обезбедуваат складирање за вашите предмети додека сте во движење, додека валаните манжетни додаваат трендовски акцент. Овие шорцеви со двојки се достапни во разновидни стилови. Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. Terra & Sky Women's Plus Size Cargo Shorts : 98% cotton, 2% spandex Plus-size cargo shorts Stretch twill fabrication Ribbed waistband with braided drawstring Four front pockets Side cargo pocket Two back pockets Rolled cuffs with tabs Available in assorted styles Machine wash cold, wash with like colors, only non-chlorine Белење кога е потребно, паѓајте суво ниско, средно железо.

Главните својства

Избор на купувачот

94" Должина : 67см / 26 : Голем САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см / 40.ГАРАНЦИЈА ЗА УСЛУГИ ние

Каролини Богатства BB6081 RUG Велигденски Јајца Briard Црна Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19 X 27", мултиколира�

?Сетот за рождество 13 во затворен простор е изработен од материјал од смола, рачно изработен и извонредн

Баба ми Ме Сака Маица За Мали деца, со слатко маче и цвеќиња Прави симпатичен подарок за туш за бебиња за

Големина : 5,9 см / 2,3 инчен дијаметаркласификација : Магнет, Копче, Додатоцикарактеристика : дизајн поддр

в ги прави вашите слатки уште послатки Со Точката #6 Свеќи Овие живописни украси за торта се обликувани к

Историјата на брендот Бендикс е истакната со долга листа на големи придонеси за производи во автомобил�

Филтер за масло, Филтер Дизајн СпинНа, Должина 3 9 / 32 во, Надвор Диа 3 инчи, Микрон Рејтинг 17, Вклучува И...

Штрајк Кралот Зуи Мамка овој стандарден зуи е еден од најдобрите на пазарот Неговите карактеристики вк�

Интерпункција Бинго е брза и преполна со занитвам содржина за да ги задржи учениците заинтересирани и п

Повод : Маици За Девојки одлични за секојдневно носење, училиште, излегување, спорт, забава, работа,вокац

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

ПРИЛИКИ : Нашите кошули се совршени за секојдневни прилики, како што се одмори на плажа, забави, излети, а

Опис : со дизајнот на обликот на мачката, тој е симпатичен и лесен, можете лесно да го носите.Креативниот

Тоа е големината на оваа ставка.Стил : Модни И секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За

Please wait...