0
clear
  • Вентил за олеснување на притисокот, пиво од не'рѓосувачки челик за поправка на вентилот за олеснување на вентилот, сребро
  • -20%
  • -20%
Вентил за олеснување на притисокот, пиво од не'рѓосувачки челик за поправка на вентилот за олеснување на вентилот, сребро

Вентил за олеснување на притисокот, пиво од не'рѓосувачки челик за поправка на вентилот за олеснување на вентилот, сребро

DEN 3665.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Функција : 1. Направено од не'рѓосувачки челик, тој е издржлив, отпорен на абење и отпорен на корозија.2. Со пролет и влечење лесен за инсталирање и употреба, тој е неопходен додаток за семејни пивари.3. Одлична изработка, квалитет, совршена замена на стари или оштетени делови.4. Пред да ја отворите корпата, повлечете го влечењето за да ослободите вишок притисок.5. Совршени делови од домашно пиво барел може да спречи губење на притисокот на барел за пиво. Спецификација : Тип на ставка : релејматеријал за отворање на портата : не'рѓосувачки челик : приближно. 42 G / 1.5ozsize : Прибл. 5.5cm / 2.2in.w-e-текст Табела TD, .W-E-TEXT TABLE TH, .Wang-Edit-Text Table TD, .Wang-Edit-Text Temb Табела за текст, Табела за текст. Ви благодариме за разбирањето.2.Мајторите не се калибрирани исто, бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард. Пред да ја отворите корпата, повлечете го влечењето за да ослободите вишок притисок . Направено од не'рѓосувачки челик, тој е издржлив, отпорен на абење и отпорна на корозија . Одлична изработка, квалитет, совршена замена на стари или оштетени делови . Совршени делови на Домашно барел за пиво може да спречи губење на притисок на бурето за пиво . Со пролет и влечење лесно за инсталирање и употреба, тоа е неопходен додаток за пиварници во семејството.

Главните својства

Избор на купувачот

Соло Чаша за Пиење За Еднократна Употреба Бела Пластика 4 мл 1000 Кт 374В2050 соло хартиени топли чаши се токм�

Заврши : Сива ВИСИНА НА СТОЛИЦАТА : оваа столица има висина на седиштето од 28,75 инчи, што го прави ова совр

Оваа ласкава еднобојна породилна туника од Белата Марка неверојатно завеси над телото Одликувајќи се с

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Винил лп притискање Петнаесет од 19те песни содржани во Бескрајната Поезија : Оригиналниот Саундтрак на

Тио Начо ултра хидратациониот систем со Пакет пакет од органско кокосово Масло вклучува Шампон, Регене�

Повод : Божиќ Пол : Девојки Тип на шема : Цртан Филм Тип на ракав : Без Ракави Ако имате било какви прашања,

МАТЕРИЈАЛ : Квалитетната ткаенина за истегнување е мека, брза сува и издржлива, што ги прави кошулите мн�

Прецизни Исечоципрецизни Порти и одговорни копчиња дизајн За Звучник, Екран, многу го штити вашиот теле

Лак за коса, 4x мега, Без Мирис, Климашилд, Аеросол 11 МЛ Долготрајно држење Цврста контрола на стилот...

Енергетска Суспензија Ц.А Б Само Горните Црна Енергетска Суспензија Ц А Б Само Горните Црни Одговара И�

Please wait...