0
clear
  • Правоаголни Лепило Етикети,, Бела
  • -20%
  • -20%
Правоаголни Лепило Етикети,, Бела

Правоаголни Лепило Етикети,, Бела

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

r White правоаголна форма лепило етикети 50mm x 100mm = 1.97" x 3.94"достигне пакет има 12 листови со 6 етикети на лист, 72 етикети во вкупноr Labels најчесто се користат за датотеки и папки за канцеларии или училишни проектиr Students можат да организираат училишни проекти и предмети во датотеки кабинети или индексни датотекиr Offices остануваат уредни и организирани за брзо наоѓање важни документи и папки за клиентир белите етикети може да се нанесат на многу видови површини како пластика, метал, дрво, облека и многу повеќе . Идеален за категоризирање и етикетирање на мали предмети од вашиот дом како додатоци, алатки и занаетчиски материјали. Одличен избор за етикетирање на вашите домашни предмети со состојки, цена, СКУ и други важни информации. УОФИС Правоаголни етикети може да се користат за етикетирање, кодирање во боја и организирање на вашата документација . Етикетите за лепило доаѓаат во пакување од 72 за да ги користите во вашето училиште, канцеларија, дом или магацински апликации.

Главните својства

Избор на купувачот

Колекцијата со игла со игла, комплет за игличка, може да биде забавен занает за тивко време или групна ак

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Hemенските хеланки на белиот стаг, се разноврсно и без проблеми додавање на вашата гардероба во сите врем

Socktips Forefoot Cushion & Arch ПоддршкаMidnight Como Combo Combo Pack Без разлика дали барате конкурентска предност во спортот, о�

Ова подготвено за обесено, изменето врамено уметничко дело има колаж на цвеќиња, слоевито со повеќе гео�

Чаир на Тарин е опција со едно седиште на овој канцелариски сет дизајниран да одговара на вашиот просто�

Со супер реален и симпатичен дизајн кој има симпатична кукла за бебиња, сигурно е да донесе насмевка на �

Колекцијата за постелнина „Ајша Кари“ е дизајнирана да помогне да му дадете на вашето семејство убав и

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Please wait...